Krosno - Salon Jubilerski

Ewa Górska Jubiler Krosno, Ks. Stanisława Staszica 4

Informacje o firmie:

 • Strona internetowa: http://www.jubiler.jaracz.pl/
 • Adres: Ks. Stanisława Staszica 4, 38-400 Krosno, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–17:00
  • wtorek: 09:00–17:00
  • środa: 09:00–17:00
  • czwartek: 09:00–17:00
  • piątek: 09:00–17:00
  • sobota: 09:00–13:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Bardzo bardzo polecam Ogromny wybór biżuterii, przemiła i fachowa obsługa. Żona wniebowzięta Pani Ewo dziękuję za polecenie tego cudeńka z szafirem i diamentami Do zobaczenia niebawem
Szczerze polecam to miejsce. Pełen profesjonalizm, wysoka jakość produktu oraz życzliwość i merytoryczne wsparcie podczas dokonywania wyboru. Najlepszy salon jubilerski w okolicy. Nieporównywalny do konkurencji stosunek ceny do jakości. Po wizycie tutaj, nie zdecyduję się na zakupy nigdzie indziej.
Serdecznie polecam . Bardzo profesjonalne , indywidualne podejście do klienta . Jestem mega zadowolony , również z ceny które są w mojej opinii bardzo dobre względem jakości oferowanych produktów . Na pewno wrócę . Polecam jeszcze raz .
Bardzo nie polecam. Oddałam łańcuszek tydzień temu, otrzymałam wiadomość o prośbie odbioru ponieważ już jest naprawiony. Przyjechałam po odbiór i zostałam poinformowana, że łańcuszek jest w takim samym stanie w jakim go oddałam. Nie zostałam poinformowana o tym, że marnuje tylko mój czas. Nie polecam
Jedyny jubiler w Krośnie, który posiada unikalne modele biżuterii. Pierścionka takiego jak ja nie ma nikt inny. Przemiła i fachowa obsługa. Dziękuję

Jak dojechać?

Ewa Górska Jubiler Krosno, Ks. Stanisława Staszica 4

Informacje ogólne

Firma jubilerska Ewa Górska zlokalizowana jest pod adresem Ks. Stanisława Staszica 4, 38-400 Krosno, Polska. Oferuje szeroki asortyment biżuterii, cechujący się wysoką jakością i unikalnym designem. Obsługa klienta jest profesjonalna oraz życzliwa, a godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów, obejmując poniedziałek do soboty. Dla osób zainteresowanych zakupem biżuterii firmowej, salon jest doskonale skomunikowany z miastem, co czyni go łatwo dostępnym dla klientów z różnych dzielnic.

Podsumowanie opinii

Klienci, którzy mieli okazję odwiedzić salon jubilerski Ewa Górska, wyrażają zachwyt zarówno nad bogatym wyborem biżuterii, jak i fachową oraz życzliwą obsługą. Wysoka jakość produktów oraz profesjonalizm personelu cieszy się uznaniem wśród klientów. Opinie te pozwalają stwierdzić, że firma jubilerska Ewa Górska jest miejscem, w którym klient czuje się doceniony oraz pewny, że zakupiony produkt spełni jego oczekiwania.

Lokalizacja

Salon jubilerski Ewa Górska znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w Krośnie, blisko centrum miasta. Otoczenie podanego adresu wzbogacone jest o różnorodne punkty handlowo-usługowe oraz restauracje i kawiarnie, co sprawia, że klient po zrobieniu zakupów może skorzystać z innych usług dostępnych w okolicy.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z firmą poprzez odwiedzenie ich strony internetowej: www.jubiler.jaracz.pl lub bezpośrednią wizytę w salonie jubilerskim Ewa Górska, mieszczącym się pod adresem Ks. Stanisława Staszica 4, 38-400 Krosno, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.