Jastrzębie-Zdrój - Salon Jubilerski

Erm K.I. Zegarmistrzostwo Jastrzębie-Zdrój, Aleja Józefa Piłsudskiego 2b

Informacje o firmie:

 • Telefon: 32 471 44 53
 • Strona internetowa: https://zegarmistrz-jastrzebie.business.site/
 • Adres: Aleja Józefa Piłsudskiego 2b, Pasaż w podziemiu sklepu Frac (kiedyś Supersam), 44-335 Jastrzębie-Zdrój, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–17:00
  • wtorek: 09:00–17:00
  • środa: 09:00–17:00
  • czwartek: 09:00–17:00
  • piątek: 09:00–17:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Panu Krystianowi oddaje wszystkie moje zabytkowe Poljoty, Kirowskie, Lucze i Rakiety. Nigdy mnie nie zawiódł. Każdy zegarek wrócił do mnie w doskonałym stanie. Specjalista na najwyższym poziomie.
Bardzo polecam, jeden z najlepszych zegarmistrzy w mieście.
Mój zegarek działał, ale… Trzeba mu było wymienić baterię i pasek. Nowy, oryginalny pasek tej firmy, to koszt 149zł. (Za drogo!) Dodam, że inne paski nie pasowały. W jednym ze sklepów z używanymi rzeczami udało mi się kupić taki sam zegarek, tylko z innym -białym-kolorem tarczy i paskiem w lepszym stanie za 10zł. Chciałam wymienić pasek do mojego beżowego zegarka, plus nowa bateria. Czas oczekiwania 2 dni. Zegarmistrz wymienił baterię do zegarka z białą tarczą i powiedział, że paski są tak zamontowane, że jak odkręci śrubkę, to już jej nie zakręci, bo jest na kleju. Oczywiście zegarek z białą tarczą okazał się zepsuty i wymiana baterii nic nie dała. Dalej byłam w d… A że nie chciało mi się kolejny raz jechać do Supersamu z reklamacją zegarka, mój Mąż stwierdził, że on to sprawdzi. Pierwszy raz w życiu bawił się w zegarmistrza. Dzięki niemu mam swój beżowy zegarek działający – przełożył baterię i wymienił pasek. Śrubki nie były klejone. Zajęło to mu całe 20 minut. No cóż… To mój Mąż okazał się MISTRZEM. Zastanawiam się, czy 18zł, które zapłaciłam było tego warte..? Fachowość zawodowego Pana od zegarków pozostawiam Państwu do oceny. Ja już raczej nie skorzystam. P.S. Mężu dziękuje! Kocham Cię!
Bardzo dobry fachowiec ;D
Wymiana baterii w Casio g shock wykonane prawidłowo,zegarek szczelny,2lata gwarancji na baterie,miła obsługa, polecam

Jak dojechać?

Erm K.I. Zegarmistrzostwo Jastrzębie-Zdrój, Aleja Józefa Piłsudskiego 2b

Informacje ogólne

Zegarmistrzostwo K.I. oferuje kompleksowe usługi zegarmistrzowskie, specjalizując się w naprawie i konserwacji zegarków różnych marek oraz modeli. Salon jubilerski znajduje się w Pasażu we wschodniej części Jastrzębia-Zdroju. Firma zapewnia wysokiej jakości obsługę klienta oraz fachowe doradztwo przy wyborze zegarka. Zegarmistrzowie posiadają bogate doświadczenie oraz znajomość nowoczesnych technik naprawczych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, aby zagwarantować pełne zadowolenie z funkcjonowania Państwa zegarków.

Podsumowanie opinii

Klienci chwalą firmę Zegarmistrzostwo K.I. za profesjonalizm, doskonałe rezultaty napraw oraz miłą obsługę. Opinie odzwierciedlają wysoką jakość świadczonych usług i zaufanie, jakim cieszy się firma wśród klientów. Zegarmistrzowie dbają o zadowolenie swoich klientów, oferując kompleksowe naprawy i wymianę baterii zegarków różnych marek.

Lokalizacja

Firma Zegarmistrzostwo K.I. znajduje się przy Alei Józefa Piłsudskiego 2b w Pasażu, będącym częścią historycznego centrum handlowego. Okolica obfituje w atrakcje turystyczne, restauracje oraz sklepy. Jest to dogodna lokalizacja dla miłośników zegarmistrzostwa, którzy pragną odwiedzić profesjonalny salon jubilerski. Zapewniamy wygodny dostęp do naszego lokalu i zachęcamy do osobistego odwiedzenia.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu poprzez numer telefonu: 32 471 44 53 oraz odwiedzenia nas na stronie internetowej: https://zegarmistrz-jastrzebie.business.site/. Adres firmy: Aleja Józefa Piłsudskiego 2b, Pasaż w podziemiu sklepu Frac (kiedyś Supersam), 44-335 Jastrzębie-Zdrój, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.