Łódź - Salon Jubilerski

D&R JUBILER Łódź Obrączki Ślubne i Biżuteria, Naprawa Biżuterii, Skup Złota Łódź, Stefana Żeromskiego 33

Informacje o firmie:

 • Telefon: 511 870 302
 • Strona internetowa: https://drjubiler.pl/
 • Adres: Stefana Żeromskiego 33, 90-736 Łódź, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Polecamy z całego serca, obrączki piękne, klasyczne, dokładnie takie jak chcieliśmy 🙂 Przymierzaliśmy różne obrączki baaardzo długo, nie mogliśmy się zdecydować, ale ani przez sekundę nie poczuliśmy zirytowania ze strony obsługi. Panie z uśmiechem pomogły dobrać odpowiedni rozmiar i szerokość. Polecamy salon wszystkim znajomym i sami przyszlibyśmy tutaj po obrączki drugi raz 🙂
Polecam to miejsce. Profesjonalna, życzliwa i zaangażowana obsługa, duży wybór obrączek, fachowe porady i przystępne ceny. My dodatkowo skorzystaliśmy ze zniżki, jaka przysługiwała z okazji black friday. Jesteśmy naprawdę zadowoleni z całego procesu zakupu, począwszy od pierwszego rozejrzenia się, aż do odebrania gotowych, pięknie wykonanych obrączek.
Z całego serca polecamy! Wybór obrączek ogromny, a możliwość wprowadzania dowolnych konfiguracji to wielka zaleta przy zakupie. Obsługa i doradztwo na wysokim poziomie, a wykonanie naszych obrączek w 100% spełniło nasze oczekiwania, wyglądają pięknie!
Jednym słowem mistrzostwo! Wybór obrączek to nigdy nie jest prosta sprawa dla młodych, wiem to jako fotograf Tym razem to ja stanąłem przed tym wyborem i wyszedłem bardzo zadowolony. Ogromny wybór oraz możliwość dowolnej konfiguracji obrączek praktycznie od zera sprawia, że każdy znajdzie lub stworzy taką obrączkę jaką tylko chce. D&R jeszcze raz dziękuję. Posiadacie usługę na najwyższym poziomie a Wasza obsługa to absolutnie liga światowa! Pozdrawiam i polecam dalej poniżej kilka zdjęć ode mnie
Polecam, duży wybór obrączek, fachowa i miła obsługa. Byliśmy u większości jubilerów w Łodzi ale w D&R znalazłam idealna obrączkę dla mnie. Dla męża wykonywana była obrączka na zamówienie i również jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Pozdrawiamy

Jak dojechać?

D&R JUBILER Łódź Obrączki Ślubne i Biżuteria, Naprawa Biżuterii, Skup Złota Łódź, Stefana Żeromskiego 33

Informacje ogólne:
D&R Jubiler to salon jubilerski zlokalizowany przy ulicy Stefana Żeromskiego 33 w Łodzi. Oferuje szeroki wybór obrączek ślubnych oraz biżuterii zarówno gotowej, jak i wykonywanej na zamówienie. Klienci chwalą profesjonalną i życzliwą obsługę, duży wybór i fachowe doradztwo. Salon jest otwarty od poniedziałku do soboty, z wyjątkiem niedzieli. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej salonu drjubiler.pl lub poprzez kontakt telefoniczny pod numerem 511 870 302.

Podsumowanie opinii:
Klienci chwalą salon jubilerski D&R za profesjonalną obsługę, duży wybór obrączek, fachowe porady oraz przystępne ceny. Opinie wskazują na wysoki poziom usług, zaangażowaną obsługę, a także satysfakcję z zakupów. Wnioski z opinii wskazują na pozytywne doświadczenia klientów oraz zadowolenie z zakupów i obsługi.

Lokalizacja:
Salon jubilerski znajduje się w Łodzi, w okolicy ze sklepami i punktami usługowymi. Jest dogodnie usytuowany, co ułatwia dostęp klientom z różnych części miasta.

Kontakt:
Zachęcamy do osobistych odwiedzin salonu jubilerskiego D&R Jubiler, kontaktu telefonicznego pod numerem 511 870 302 oraz odwiedzenia oficjalnej strony internetowej drjubiler.pl, aby uzyskać więcej informacji o dostępnym asortymencie i usługach.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.