Łódź - Salon Jubilerski

D&R JUBILER 2 Łódź Obrączki Ślubne i Biżuteria, Naprawa Biżuterii, Skup Złota Łódź, Lutomierska 19

Informacje o firmie:

 • Telefon: 797 816 239
 • Strona internetowa: https://drjubiler.pl/
 • Adres: Lutomierska 19, 91-013 Łódź, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Świetna obsługa! Wraz z narzeczonym weszliśmy w celu zobaczenia obrączek, ale Pani Klaudia była tak przemiła i z takim zapałem opowiadała o wszystkich modelach, że właśnie tam zdecydowaliśmy się zakupić nasze obrączki. Zostały zrobione ekspresowo, ale bardzo dokładnie. Widać, że są porządne i jakościowo o wiele lepsze (grubsze) niż w sieciówkach. Bardzo zaskoczyła nas cena – jest naprawdę przystępna. W lokalu jest też inna biżuteria, każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo polecam!
Bardzo przyjazna obsługa, Panie w obu lokalizacjach salonu doradzą w fachowy sposób przy wyborze biżuterii, wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Przed zakupem obrączek byliśmy z narzeczonym w kilku salonach jubilerskich w Łodzi ale finalnie zakupu dokonaliśmy w D&R Myślę że jeszcze nie raz dokonamy zakupu biżuterii na inne okazje w tym salonie Pani Klaudio dziękujemy za pomoc i miłą obsługę
Serdecznie wraz z narzeczonym polecamy to miejsce! Byliśmy po całej wyprawie po manufakturze w znanych sieciówkach i nic nie przypadło nam do gustu. Wracając zauważyliśmy tego jubilera i postanowiliśmy wejść. Róznorodność wzorów, Pani opowiedziała nam ze szczegółami na co zwrócić uwagę w wyborze obrączek i co nas zaskoczyło dodatkowo to… cena! Serdecznie polecamy.
Serdecznie polecam zakupy w tym salonie z biżuterią, przemiła Pani Małgosia doradziła mi wraz z narzeczonym, ślicznie klasycznie obrączki. Obsługa profesjonalna w przemiłej atmosferze, dodatkowo można poczęstować się cukierkiem podczas zakupów z czym nie spotkałam się w innych tego typu salonach. Obrączki dobrze wykonane i jakościowo wiele lepsze niż te co oglądaliśmy w typowych sieciówkach a sama cena zaskoczyła nas najbardziej z racji iż jest bardzo przystępna niż gdziekolwiek indziej gdzie byliśmy. Na zakupy na pewno wrócę i z czystym sercem polecam.
Serwis i ceny w tym sklepie na 5+ Pani Małgosia nam pomogła znaleźć dla siebie idealne obrączki, zaproponowała bezpłatnie wypolerować mój pierścionek i zostawiła po sobie bardzo przyjemne wrażenie Polecam gorąco!

Jak dojechać?

D&R JUBILER 2 Łódź Obrączki Ślubne i Biżuteria, Naprawa Biżuterii, Skup Złota Łódź, Lutomierska 19

Na stronie internetowej firma D&R Jubiler może być opisana następująco:

Informacje ogólne

Firma D&R Jubiler to salon jubilerski, oferujący bogaty asortyment biżuterii, w tym obrączki, pierścionki i inne wyroby ze złota i srebra. Klienci chwalą obsługę za profesjonalizm i przyjazne podejście. Salon zlokalizowany jest przy ulicy Lutomierskiej 19 w Łodzi, gdzie można liczyć na indywidualne doradztwo przy wyborze biżuterii i fachowe podejście do napraw czy wybierania prezentów.

Podsumowanie opinii

Opinie klientów jednogłośnie podkreślają świetną obsługę, profesjonalne doradztwo i atrakcyjne ceny. Klienci doceniają różnorodność wzorów biżuterii oraz wysoką jakość obrączek, które są porównywane z produktami oferowanymi przez popularne sieciówki. Dodatkowym atutem salonu jest miła atmosfera i przystępność cen, co skutkuje wysokimi rekomendacjami ze strony klientów.

Lokalizacja

Salon jubilerski D&R Jubiler znajduje się przy ulicy Lutomierskiej 19 w Łodzi, w pobliżu centrum miasta. Okolica charakteryzuje się dogodnym dojazdem i możliwością bezproblemowego parkowania. Dodatkowo, w bliskim sąsiedztwie znajdują się inne punkty handlowe oraz restauracje, co czyni okolicę atrakcyjną dla potencjalnych klientów.

Kontakt

Aby skontaktować się z firmą D&R Jubiler, można skorzystać z numeru telefonu: 797 816 239, odwiedzić ich stronę internetową: https://drjubiler.pl/ lub udać się osobiście pod adres: Lutomierska 19, 91-013 Łódź, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.