Konin - Salon Jubilerski

Domagała Pracownia Jubilerska- Jubiler Konin Konin, Wiosny Ludów 11

Informacje o firmie:

 • Telefon: 63 242 80 96
 • Strona internetowa: http://jubiler-domagala.pl/
 • Adres: Wiosny Ludów 11, 62-500 Konin, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–17:00
  • wtorek: 10:00–17:00
  • środa: 10:00–17:00
  • czwartek: 10:00–17:00
  • piątek: 10:00–17:00
  • sobota: 10:00–13:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Chcielibyśmy podziękować pracownikom za ich profesjonalizm, pomogli nam w wyborze i spersonalizowali projekt naszych obrączek ślubnych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego i będziemy polecać go naszym znajomym. Specjalnie pojechaliśmy z Poznania, żeby złożyć tutaj zamówienie.
Znaleźliśmy tego Jubilera przez Social Media, ważne było dla Nas zobaczenie realizacji na zdjęciach oraz doceniamy firmę rodzinną i doświadczenie. To skłoniło Nas do wycieczki z Poznania, będąc na miejscu wiedzieliśmy, że jesteśmy w odpowiednim miejscu. Profesjonalizm, koncentracja na kliencie, super kontakt. Realizacja taka jaką chcieliśmy. Polecamy z całego serca!
Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Kontakt z właścicielem bardzo dobry, zainteresowanie jak i podejście do klienta niesamowite. Wszystko wyjaśnione, pełny przekaz informacji nie mam absolutnie nic do zarzucenia. Ceny mocno konkurencyjne a jakość wykonania na najwyższym poziomie. Będziemy polecać wszystkim, którzy będą poszukiwać obrączek. U nas padł wybór na różowe złoto i jesteśmy w 100% zadowoleni. Dziękujemy i polecamy wszystkim 🙂
Zupełny brak profesjonalizmu. Powierzchowne ocenianie klientów. Bardzo prymitywne zachowanie. Przyszłam zdecydowana na zakup pierścionka i kilku innych rzeczy ze złota. Pierścionek był w określonych widełkach cenowych, nie znam się akurat na złotych pierścionkach wiec byłam otwarta na cenę większa niż zaproponuję. Pan od razu stwierdził, że nie kupi Pani nic w tej cenie. Okej zrozumiałam, że budżet się zmieni, luz wiec nie ma problemu. Podczas wybierania i oglądania jeszcze kilka razy padło hasło nic Pani nie kupi za ta kwotę. – bardzo fajnie ale to już słyszałam wiec nie trzeba było powtarzać. Sprzedawca sprawiał wrażenie wręcz znudzonego rozmową. Zero propozycji czy innego rozwiązania dla klientki. Szkoda bo pierścionek był pierwszy na liście zakupów, a lista była spora. Jeśli szanujecie swoje nerwy jest naprawdę dużo innych jubilerów, którzy was wysłuchają i doradzą nawet gdy jesteście bez makijażu i w bluzie. Drugiej szansy nie daje, znajomym zwrócę uwagę by omijali to miejsce. Małomiasteczkowość.
Bardzo polecam! Pełen profesjonalizm, świetne podejście do klienta oraz niespotykane poczucie zapewnienia chęci sprostania wymagań. Pan Paweł jest przesympatyczny, jest fantastycznym doradcą, przy czym jest bardzo profesjonalny i cierpliwy. Wykonane obrączki są dokładnie takie, o jakich marzyliśmy.

Jak dojechać?

Domagała Pracownia Jubilerska- Jubiler Konin Konin, Wiosny Ludów 11

Informacje ogólne:

Firma jubilerska Domagała oferuje profesjonalną obsługę klienta oraz szeroki asortyment wyrobów jubilerskich. Zlokalizowana jest w Koninie przy ulicy Wiosny Ludów 11. Specjalizuje się w spersonalizowanych projektach obrączek ślubnych oraz biżuterii na każdą okazję. Dzięki konkurencyjnym cenom i wysokiej jakości wykonania cieszy się uznaniem klientów. Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 10:00–17:00, sobota 10:00–13:00.

Podsumowanie opinii:

Klienci chwalą profesjonalizm pracowników oraz indywidualne podejście do potrzeb. Zauważają wysoką jakość wykonanej biżuterii oraz konkurencyjne ceny. Opinie jednogłośnie wskazują na zadowolenie z współpracy z firmą Jubiler Domagała, co potwierdza ich zaufanie do zespołu i produktów oferowanych przez tę jubilerkę.

Lokalizacja:

Pracownia jubilerska Domagała znajduje się w centrum Konina, niedaleko rekreacyjnego Parku Ludowego im. Wandy Borskiej. Okolica oferuje dogodne połączenia komunikacyjne oraz liczne punkty usługowe i gastronomiczne, co sprawia, że jest to atrakcyjna lokalizacja dla klientów odwiedzających salon jubilerski.

Kontakt:

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.