sygnet męski ze szmaragdem
Chorzów - Salon Jubilerski

Diamanti Chorzów, Jana Kilińskiego 5

Informacje o firmie:

 • Telefon: 691 511 144
 • Strona internetowa: http://www.diamanti.pl/
 • Adres: Jana Kilińskiego 5, 41-500 Chorzów, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 08:00–15:00
  • wtorek: 08:00–15:00
  • środa: 08:00–15:00
  • czwartek: 08:00–15:00
  • piątek: 08:00–15:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Serdecznie polecam ten zakład, kupiłem tutaj pierścionek zaręczynowy. Zjeździłem potem kilkanaście innych jubilerów, a ostatecznie wróciłem tutaj – nigdzie indziej nie spotkałem się z tak dobrą i pozytywną atmosferą i profesjonalnym podejściem. Podczas wizyt poznałem kilka pań z obsługi – każda uśmiechnięta i zaangażowana. Widać, że właściciel jest profesjonalistą w swoim fachu, żaden inny salon, który odwiedziłem nie posiadał nawet procenta kolorowych kamieni szlachetnych jakie można znaleźć tutaj (nieraz zdarzało się, że ekspedientki dużych sieciówek jubilerskich nie wiedziały o czym do nich mówię pytając o niestandardowy kamień). Po zaręczynach przyjechaliśmy z wybranką dopytać o fakturę kamienia w pierścionku i nasze wątpliwości zostały rozwiane przez profesjonalistę. Szczerze polecam, jestem przekonany, że w tym miejscu uda się każdemu znaleźć coś wyjątkowego plus ze świecą szukać takiej atmosfery i zaangażowania.
Razem z moją partnerką zjeździliśmy połowę Gdańska w poszukiwaniu obrączek. Nie chcieliśmy obrączek z sieciówek bo po kliku wizytach w „renomowanych” salonach odrzuciło nas podejście sprzedawców i ceny rodem z kosmosu. Partnerka jasno określiła jak ma wyglądać jej obrączka i takową znalazłem na stronie Diamanti w kategorii pierścionki zaręczynowe, pozostał tylko wybór jakości diamentu, przesyłka została nadana ekspersowo. Z racji odległości pomiedzy Gdańskiem a Chorzowem wszelkie ustalenia były mailowe oraz telefoniczne. Widząc podejście Pana Łukasza z Diamanti postanowiłem wysłać mu jeszcze obrączkę po pradziadku w celu powiększenia jego rozmiaru oraz pierścionka rodowego otrzymanego od mamy. Zakres usług: zmniejszenie rozmiaru, odświeżenie i obsadzenie szmaragdem. Od początku Pan Łukasz doradzał w każdej kwestii jak np. rozmiar kamienia. Miałem pewne obawy co do efektu końcowego aczkolwiek po otrzymaniu przesyłki z Diamanti okazały się bezzasadne. Obrączka została powiększona i odświeżona a co do pierścionka… po odświeżeniu, zmianie rozmiaru i obsadzeniu szmaragdem wygląda po prostu obłędnie. Zdjęcie zrobione przeze mnie niestety nie jest w stanie oddać jego piękna. Diamanti polecam w 100%.
Polecam tego jubilera. Mój mąż zakupił tu dla mnie pierścionek zaręczynowy, który po 6 latach wygląda nadal idealnie. Mocowania kamieni trzymają wszystko na miejscu pomimo tego że sama markiza pierścionka jest dość duża i często nim o coś uderzam. Dodatkowo jubiler po zamówieniu pierścionka przekazał zdjęcia modelu woskowego, który posłużył do wykonania całościowego odlewu. Jako inżynier jestem zachwycona takim rzemiosłem i jakością.
Zakupiliśmy tutaj obrączki ślubne i jesteśmy bardzo zadowoleni 🙂 Pani, która nas obsługiwała była bardzo miła i pomocna 🙂 czas realizacji był szybki (czekaliśmy tylko 3 tygodnie) a ceny o dużo niższe niż u innych jubilerów (te same produkty). Naprawdę polecam i na pewno to nie był nasz ostatni zakup 😀
Polecam bardzo serdecznie, przemiła obsługa i profesjonalna pomoc przy wyborze odpowiedniego kamienia. Jakość wykonania jest idealna a pierścionek sam w sobie jest prześliczny.

Jak dojechać?

Diamanti Chorzów, Jana Kilińskiego 5

Informacje ogólne:
Salon jubilerski Diamanti w Chorzowie zaprasza do skorzystania z bogatej oferty biżuterii zarówno ślubnej, jak i okolicznościowej. Wyróżniający się profesjonalizm obsługi oraz szeroki wybór kamieni szlachetnych pozwalają każdemu klientowi znaleźć coś wyjątkowego. Firma mieści się przy ulicy Jana Kilińskiego 5, 41-500 Chorzów, co stanowi wygodną lokalizację dla klientów z całego regionu. Oferuje konkurencyjne ceny i wysoki standard wykonania biżuterii.

Podsumowanie opinii:
Opinie klientów jednoznacznie wskazują na wysoką jakość usług i produktów świadczonych przez salon jubilerski Diamanti. Klienci chwalą profesjonalizm obsługi, wysoką jakość wykonania biżuterii oraz świetną atmosferę panującą w salonie. Ponadto, zachwalają unikatowe podejście do klienta oraz bogaty wybór kamieni szlachetnych, co sprawia, że Diamanti wyróżnia się spośród innych jubilerów.

Lokalizacja:
Firma znajduje się w dogodnym miejscu, blisko centrum Chorzowa, co ułatwia dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją publiczną. W okolicy dostępne są sklepy, restauracje i inne punkty usługowe, co sprawia, że wizyta w salonie jubilerskim Diamanti może być częścią udanego dnia spędzonego na zakupach lub wypoczynku.

Kontakt:
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 691 511 144 oraz odwiedzenia strony internetowej firmy www.diamanti.pl w celu zapoznania się z pełną ofertą. Salon jubilerski Diamanti serdecznie zaprasza także do osobistych odwiedzin przy ul. Jana Kilińskiego 5, gdzie nasi pracownicy chętnie udzielą wszelkich informacji oraz zaprezentują biżuterię dostępną w salonie.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.