Salon Jubilerski - Warszawa

Des Arte Warszawa, Nowy Świat 48

Informacje o firmie:

 • Telefon: 22 826 44 66
 • Strona internetowa: http://desarte.pl/
 • Adres: Nowy Świat 48, 00-363 Warszawa, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 11:00–19:00
  • wtorek: 11:00–19:00
  • środa: 11:00–19:00
  • czwartek: 11:00–19:00
  • piątek: 11:00–19:00
  • sobota: 11:00–16:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Unikalne,przepiękne wyroby jubilerskie. Odwiedzam to miejsce od kilku lat i zawsze znajduję coś unikalnego do kupienia. Personel doradza,jak zawsze w punkt. Najwyższy poziom. Dziękuję bardzo!!
kupienie żonie biżuterii to najlepsza inwestycja. a stara biżuteria daje jej poczucie wyjątkowości. tu jest największy wybór w mieście
Mój ostatni kontakt z Desą dotyczył zakupu pięknej złotej, emaliowanej broszki w kształcie okazałego pawia, która po zawieszeniu na łańcuszku staje się również wisiorkiem. Przechodząc Nowym Światem, jak zawsze, wstąpiłem do Desy, można sobie tam obejrzeć wiele interesujących i pięknych przedmiotów sztuki złotniczej i jubilerskiej, dawnej biżuterii z duszą. Z miejsca zostałem oczarowany tym złotym pawiem i spontanicznie zdecydowałem się podjąć próbę dokonania jego zakupu, tu, teraz i natychmiast, dla mojej Żony na zbliżającą się 37mą rocznicę ślubu. Miałem to szczęście, że zajęła się mną Pani Zuzanna, od tej chwili wszystko dokonało się jakby samo, do tego szybko, miło i nawet dość łagodnie od strony finansowej, jednym słowem wyjątkowo profesjonalnie i z dużym zrozumieniem moich potrzeb, wymagań i możliwości, a ja, już po raz kolejny, nabyłem wyjątkową biżuterię, która urzekła obdarowaną w dniu 37mej rocznicy ślubu. Wiem od dawna, od zawsze, że do Desy należy zaglądać, kiedy to jest tylko możliwe, zawsze jest coś do obejrzenia i można o tym interesująco porozmawiać, a jeśli się trafi na coś, co wpadnie szczególnie w oko, to można wyjść z czymś, co na długie lata będzie budziło miłe wspomnienia, wspomnienia momentu samego zakupu, ale też okazji, dla której został dokonany, jak i radości sprawionej osobie obdarowanej, tak jak mnie się to zdarzyło, nie pierwszy już raz. Andrzej Wrzesiński
Unikatowa bizuteria. Fachowe doradztwo. Ceny rozne w zaleznosci od wyceny. Okresowo organizowane sa aukcje

Jak dojechać?

Des Arte Warszawa, Nowy Świat 48

Oto przygotowany opis w formacie HTML:

Informacje ogólne

Firma Des Arte to salon jubilerski znajdujący się na Nowym Świecie 48 w Warszawie. Oferuje unikalne, przepiękne wyroby jubilerskie oraz fachowe doradztwo. Można znaleźć tam szeroki wybór biżuterii, a obsługa jest profesjonalna i pomocna. Salon jest otwarty od poniedziałku do soboty, zapewniając elastyczny czas wizyty. Klienci chwalą się znalezieniem tam wyjątkowych i unikatowych przedmiotów, które dają im poczucie wyjątkowości. Obszar wokół salonu jest łatwo dostępny i atrakcyjny turystycznie, co ułatwia odwiedziny.

Podsumowanie opinii

Klienci chwalą salon Des Arte za unikalne i wyjątkowe wyroby jubilerskie oraz profesjonalną obsługę. Opinie jasno wskazują na duży wybór biżuterii, fachowe doradztwo oraz oferowanie unikatowych i wysokiej jakości produktów. Klienci podkreślają także pozytywne doświadczenia z zakupami oraz satysfakcję z wyjątkowej biżuterii, która sprawia radość obdarowanym osobom.

Lokalizacja

Salon Des Arte znajduje się na Nowym Świecie 48 w Warszawie, co zapewnia łatwy dostęp do innych atrakcji turystycznych oraz udogodnienia dla klientów. Okolica jest pełna życia, oferując różnorodność sklepów, restauracji i historycznych miejsc wartych odwiedzenia.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z firmą Des Arte poprzez numer telefonu: 22 826 44 66, odwiedzenie ich strony internetowej: http://desarte.pl/ oraz osobiste odwiedziny pod adresem: Nowy Świat 48, Warszawa, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.