Kraków - Salon Jubilerski

Delloro – Firma Jubilerska Jacek Kurczab Złota Biżuteria Kraków Kraków, Mikołaja Kopernika 22

Informacje o firmie:

 • Telefon: 12 421 51 72
 • Strona internetowa: https://www.delloro.pl/
 • Adres: Mikołaja Kopernika 22, 31-501 Kraków, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–17:00
  • wtorek: 09:00–17:00
  • środa: 09:00–17:00
  • czwartek: 09:00–17:00
  • piątek: 09:00–17:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Bardzo polecam każdemu! Od wejścia do lokalu zostałem zauważony i przemiła Pani Monika zaopiekowała się mną. Nie byłem zdecydowany, nie miałem żadnego pomysłu – Pani mi wszystko pokazała, wytłumaczyła, podsunęła pomysł. Dostałem czas na przemyślenie zakupu (nie było mi nic wciskane). Pomyślałem i zamówiłem. Szybki termin realizacji, dostawałem informacje na każdym kroku na jakim etapie jest proces realizacji. Przy odbiorze dostałem super pudełeczko z podświetleniem. Jeszcze raz każdemu gorąco polecam!
Pięknie dziękuję Państwu za wykonaną usługę. Sam pierścionek to małe dzieło sztuki, naprawdę P. Jacek jest mistrzem w swoim fachu, a porady i sugestie P. Moniki pomogły uzyskać zamierzony efekt. Ludzie o wielkiej wiedzy i uprzejmości cały proces jak i pomoc na najwyższym poziomie! Będę korzystał jeszcze nie raz i serdecznie polecam!
Chciałam serdecznie podziękować i polecić tego jubilera. Ostatnio pierścionek uległ zniszczeniu. Zgłosiłam się do tego salonu z polecenia i się nie zawiodłam. Pierścionek został naprawiony i pięknie odnowiony. Szczególnie bardzo dziękuję Pani, która mnie obsługiwała. Udzieliła mi wiele przydatnych wskazówek jak dbać o biżuterię aby służyła lata. Taki pracownik to skarb.
Wspólnie z małżonką szukaliśmy obrączek ślubnych. Każda sieciówka przepełniona była oklepanymi obrączkami. W końcu natrafiliśmy na zakład w którym wkłada się serce w wykonywaną pracę i można zakupić coś zupełnie unikatowego, co w dzisiejszych czasach nie jest oczywiste. Od pierwszego momentu pan Patryk, który nas obsługiwał pokazał prawdziwą chęć pomocy, począwszy od wyjaśnienia które mieszanki będą bardziej odpowiednie, które mniej, poprzez podróż przez kształty, wzory która doprowadziła stworzenia naszych obrączek. Z całego serca polecamy to miejsce prowadzone przez osoby które mają pasję, wiedzę i umiejętności i przekłuwają to wszystko na sprzedawany produkt a przy tym posiadają bardzo konkurencyjne ceny.
Piękne wyroby- kupiłem żonie już kilka rzeczy produkcji p. Kurczaba i za każdym razem pełnia zadowolenia. Przy okazji zakupów zawsze odświeżenie pierścionka- gratis. Bardzo polecam!!! Pani sprzedająca wyroby miła, delikatna, nienatarczywa, mająca doskonały gust i umiejąca dyskretnie doradzić. Super, mam nadzieję na kolejne zakupy.

Jak dojechać?

Delloro - Firma Jubilerska Jacek Kurczab Złota Biżuteria Kraków Kraków, Mikołaja Kopernika 22

Informacje ogólne

Informacje o firmie:

Firma jubilerska Delloro z Krakowa oferuje wysoką jakość biżuterii oraz profesjonalną obsługę. Znajdziesz tu unikatowe pierścienie, obrączki ślubne oraz inne wyroby jubilerskie. Lokalizacja firmy to Mikołaja Kopernika 22, 31-501 Kraków, Polska. Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek: 09:00–17:00, sobota – niedziela: Zamknięte.

Możesz skontaktować się z firmą telefonicznie pod numerem 12 421 51 72 lub odwiedzić ich stronę internetową https://www.delloro.pl/.

Podsumowanie opinii

Opinie klientów:

Klienci chwalą firmę Delloro za profesjonalną obsługę, unikatowe wyroby jubilerskie oraz przyjazną atmosferę. Opinie podkreślają ekspercką wiedzę oraz zaangażowanie pracowników, co przekłada się na wysoką jakość obsługi i zadowolenie klientów.

Lokalizacja

Lokalizacja:

Delloro znajduje się przy ulicy Mikołaja Kopernika 22, w pobliżu centralnego punktu Krakowa. Okolica oferuje łatwy dostęp do innych punktów handlowo-usługowych oraz atrakcji turystycznych.

Kontakt

Kontakt:

Skontaktuj się z firmą jubilerską Delloro, dzwoniąc pod numer telefonu 12 421 51 72 lub odwiedzając ich stronę internetową https://www.delloro.pl/. Możesz również odwiedzić ich lokalizację w Krakowie, przy adresie Mikołaja Kopernika 22.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.