Nowy - Salon Jubilerski

Cupicha. Zakład jubilerski Nowy, Europa

Informacje o firmie:

 • Telefon: 18 449 51 72
 • Strona internetowa: https://www.cupicha.pl/
 • Adres: Europa, Nawojowska 1, 33-300 Nowy Sącz, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–20:00
  • wtorek: 10:00–20:00
  • środa: 10:00–20:00
  • czwartek: 10:00–20:00
  • piątek: 10:00–20:00
  • sobota: 10:00–20:00
  • niedziela: 10:00–18:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Pomimo, że zdecydowałem się na zakup pierścionka w innym salonie, chciałbym podziękować za wspaniałą obsługę. Gorąco polecam. 🙂
Sklep jubilerski Cupicha, mieszczący się w galerii Europa w Nowym Sączu, jest najlepszym salonem jubilerskim w mieście. Przede wszystkim znajdziecie tam państwo unikatową, piękną biżuterię na każdą okazję, ale również można skorzystać z usług: naprawy, skrócenia czy też renowacji złota i srebra. Salon sprzedaży wyróżnia się bardzo profesjonalną i miłą kadrą doświadczonych pracowników, którzy zawsze fachowo doradzają klientowi w wyborze produktu. Ponadto zakład oferuje wyroby jubilerskie własnej produkcji: przyszli małżonkowie mogą znaleźć przepiękne modele obrączek bardzo dobrej jakości w przystępnej cenie! Serdecznie polecam wszystkim!
Odradzam ze względu na obsługę. Przyszedłem kupić biżuterię dla mojej kobiety jednak Pani ekspedientka w mojej obecności odebrała prywatny telefon i zaczęła wesoło rozmawiać o jakiejś imprezie… Poczekałem chwilę i wyszedłem ponieważ bardziej była zainteresowana ustalaniem kto kiedy przyjdzie na imprezę niż sprzedażą i obsługą. Zakupu dokonałem w firmie Sezam w 3 koronach (polecam).
Polecam Sklep Cupicha. Bardzo miła i rzetelna obsługa. Zawsze witają klienta z uśmiechem, posiadają ogromną wiedzę na temat sprzedawanych produktów, ktore notabene są unikatowe. Od innych salonow sklep Cupicha, odróżnia atmosfera. Przyznaje, że jak tam wchodzę, to wiem, że mogę pożartować, porozmawiać a wszystko za sprawa świetnie dobranego zespołu i panującej atmosfery. Zawsze z przyjemnością wracam do Nich na zakupy. Polecam z całego serducha.
Po zakup biżuterii to tylko do Jubilera Cupicha CH Europa Ogromny wybór biżuterii, zawsze najwyższa jakość i przemiła obsługa która zawsze wspaniałe doradzi. Polecam

Jak dojechać?

Cupicha. Zakład jubilerski Nowy, Europa

„`html

Informacje ogólne:

Salon jubilerski Cupicha, mieszczący się w galerii Europa w Nowym Sączu, oferuje unikatową biżuterię na każdą okazję. Fachowa obsługa, profesjonalne doradztwo i szeroki asortyment sprawiają, że klientom jest tu naprawdę miło i łatwo znaleźć coś wyjątkowego. Ponadto salon oferuje usługi naprawy, skracania i renowacji złota i srebra, a także wyroby jubilerskie własnej produkcji, w tym piękne obrączki.

Podsumowanie opinii:

Klienci zachwalają sklep jubilerski Cupicha za unikatowe produkty, profesjonalną obsługę, miłą atmosferę i fachowe doradztwo. Opinie klientów potwierdzają wysoką jakość biżuterii, a także ogromne zaangażowanie personelu w zapewnienie zadowolenia klientów.

Lokalizacja:

Salon jubilerski Cupicha mieści się w galerii Europa w Nowym Sączu. Okolica oferuje dogodne warunki do zakupów oraz dostęp do wielu innych atrakcji oraz usług, co sprawia, że wizyta w salonie jubilerskim może być częścią udanego dnia spędzonego w mieście.

Kontakt:

Salon jubilerski Cupicha zaprasza do kontaktu poprzez telefon: 18 449 51 72, odwiedzenie strony internetowej: https://www.cupicha.pl/ oraz osobiste odwiedziny pod adresem: Europa, Nawojowska 1, 33-300 Nowy Sącz, Polska.

„`

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.