Nowy - Salon Jubilerski

Cupicha Jan. Firma jubilerska Nowy, Wałowa 6

Informacje o firmie:

 • Telefon: 18 442 25 34
 • Strona internetowa: http://www.cupicha.pl/
 • Adres: Wałowa 6, 33-300 Nowy Sącz, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–18:00
  • wtorek: 09:00–18:00
  • środa: 09:00–18:00
  • czwartek: 09:00–18:00
  • piątek: 09:00–18:00
  • sobota: 09:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Zostałem dziadkiem. Chciałem zrobić prezent wnuczce, mieszka kilka tys.km stąd, ma 6 m-cy, do tej pory była w kraju 1 raz. Coś sobie wymyśliłem i któregoś dnia, po pracy zaglądnąłem do znanego sklepu jubiler w Krakowie, z przeświadczeniem że załatwię sprawę. Później były następne sklepy… i o ironio… nic. Aż w końcu trafiłem na firmę w której nie było :Nooo, moooże bbby się udało to zrobić tylko :Proszę powiedzieć co Pan sobie życzy. I w tym miejscu moje marzenie stało się faktem. Urodziło się cudeńko, jedyne i niepowtarzalne. Nie ma takiego drugiego na świecie, bo to ręczna robota. Malutkie dieło sztuki. Serduszko z pełnego złota, nie wydmuszka, z pięknym grawerem. I to wszystko w bardzo miłej atmosferze, z fachowym doradztwem, w przystępnej cenie. Może czasem warto wstąpić do Nowego Sącza. Na kawę i nie tylko. Ja w każdym razie nie żałuję. I polecam innym którzy szukają czegoś orginalnego, wyjątkowego i pięknego. Ja jestem bardzo zadowolony. Pięknie dziękuję. A tak wracając do wnuczki, mam nadzieję że jak będzie trochę starsza, spyta: Mamo, tato, co to takiego jest Kłaj? Pozdrawiam serdecznie. Tadek K.
Miałam przyjemność współpracować z jubilerem w ramach indywidualnego zlecenia i jestem zachwycona. Od samego początku pracownicy wykazywali zainteresowanie i najwyższy poziom zaangażowania. Na każdym etapie mogłam liczyć na fachową pomoc. Firma wykazała się uczciwością i rzetelnością. Projekt, choć nie należał do najłatwiejszych, został zrealizowany perfekcyjne. Dawno nie miałam przyjemności współpracy z partnerem o takim poziomie profesjonalizmu. Każdy detal zasługuje na docenienie. Nie mam wątpliwości, że jeszcze nie jeden raz skorzystam z usług jubilera Cupicha i każdemu z czystym sumieniem polecam tę firmę!
Kupowaliśmy obrączki, jesteśmy bardzo zadowoleni. Fachowe doradztwo, bardzo uprzejmy personel i szybki czas realizacji 😉 Polecam!
Omijać szerokim łukiem, obrączka zmniejszona wyglada kompletnie inaczej niż oryginał, Pani sprzedawczyni poinformowała, ze obrączka może być DELIKATNIE zaokrąglona, jak odebrałam obrączkę to wyglada jakby została kupiona na odpuście, po interwencji zaproponowali przerobienie obrączki do poprzedniego stanu za 450 zł., naciąganie klienta. Już tam nigdy nic nie kupię. Brak profesjonalizmu i umiejętności.
Śliczna biżuteria, fantastyczna obsługa klienta,błyskawiczna realizacja zamówienia. Polecam!

Jak dojechać?

Cupicha Jan. Firma jubilerska Nowy, Wałowa 6

Informacje ogólne

Firma jubilerska Cupicha Jan to miejsce, gdzie można znaleźć niepowtarzalne produkty jubilerskie wykonane z najwyższą precyzją i starannością. Znajduje się przy ulicy Wałowej 6 w Nowym Sączu, dzięki czemu jest łatwo dostępna dla zainteresowanych. Oferta sklepu obejmuje szeroki wybór biżuterii zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej, z możliwością indywidualnych zamówień. Klienci cenią sobie profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo, które pozwalają na dokonanie trafionego wyboru.

Podsumowanie opinii

Klienci doceniają wysoką jakość produktów i profesjonalizm obsługi w firmie jubilerskiej Cupicha Jan. Opinie wyrażają zachwyt nad niepowtarzalnością biżuterii, uczciwością oraz rzetelnością firmy. Świadectwem zadowolenia są liczne pozytywne rekomendacje, które świadczą o solidnym i godnym zaufania partnerze w zakupach jubilerskich.

Lokalizacja

Firma jubilerska Cupicha Jan mieści się w malowniczej lokalizacji przy ulicy Wałowej 6 w Nowym Sączu, co zapewnia łatwy dostęp dla klientów. W okolicy można znaleźć liczne udogodnienia, takie jak restauracje, kawiarnie czy inne sklepy, które pozwalają na spędzenie czasu w miłej atmosferze przed lub po wizycie w sklepie jubilerskim.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z firmą jubilerską Cupicha Jan poprzez numer telefonu 18 442 25 34 lub odwiedzenie strony internetowej under: http://www.cupicha.pl/. Ponadto, serdecznie zapraszamy do osobistego odwiedzenia sklepu, który znajduje się przy ulicy Wałowej 6, 33-300 Nowy Sącz, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.