Chorzów - Salon Jubilerski

CHRONOS – autoryzowany serwis zegarków OMEGA, Certina, Tissot, Longines Chorzów, Powstańców 15

Informacje o firmie:

 • Telefon: 32 241 05 50
 • Strona internetowa: https://zegarmistrz.chorzow.pl/
 • Adres: Powstańców 15, 41-500 Chorzów, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–17:00
  • wtorek: 10:00–17:00
  • środa: 10:00–17:00
  • czwartek: 10:00–17:00
  • piątek: 10:00–17:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Super obsługa z ogromną wiedzą. Po złożonym zamówieniu zadzwonił pracownik i dopytał mnie czy na pewno pasek, który zamówiłem odpowiada do mojego zegarka. Po chwili rozmowy uświadomił mnie, że zamówiłem zły pasek. Bez problemu został wymieniony już przed samym wysłaniem. Dziękuję za pomoc. Serdecznie polecam i pozdrawiam.
Zakupiłam pasek do zegarka koloru pomarańczowego dla męża.. piękny żywy kolor, ładnie się prezentuje. Mąż bardzo poleca!!! Szybka wysyłka, profesjonalna obsługa. Szczerze Polecam!!!
Pierwszy raz serwisowałem tutaj zegarek. Chronos został polecony mi w salonie Noble Place w Katowicach jako autoryzowany serwis Omegi. Jednak Chronos jest autoryzowanym serwisem różnych innych marek szwajcarskich jak Longines, Tag Heuer czy Rado.. Serwis jest prowadzony przez właściciela i jak się zdaje żonę. Dobre omówienie zakresu problemu z którym się przychodzi i pracy nad zegarkiem. Usługa jak najbardziej rzetelna. Po serwisie dostaniecie też porady jak dbać i co przyczyniło się do ewentualnej usterki żeby nie popełniać błędów w przyszłości. Fachowo i można wyczuć w trakcie rozmowy że Państwo siedzą w zegarkach już jakiś czas.
Super obsługa, nie często się spotyka, gdy po złożonym zamówieniu zadzwonił pracownik i dopytał mnie czy na pewno pasek, który zamówiłem odpowiada do mojego zegarka. Dziękuję za pomoc. Serdecznie polecam!
Miła obsługa, grawer na zegarku bardzo ładnie zrobiony, czas oczekiwania na zamówiony zegarek krótki. Ogólnie polecam.

Jak dojechać?

CHRONOS - autoryzowany serwis zegarków OMEGA, Certina, Tissot, Longines Chorzów, Powstańców 15

Informacje ogólne:

Firma CHRONOS to autoryzowany salon jubilerski specjalizujący się w serwisie i sprzedaży zegarków. Zlokalizowany jest przy ul. Powstańców 15 w Chorzowie. Firma oferuje profesjonalną obsługę klienta oraz szeroki asortyment zegarków i akcesoriów. Dzięki doskonałej obsłudze klienta i wysokiej jakości produktom, CHRONOS zyskał pozytywne opinie wśród zadowolonych klientów.

Podsumowanie opinii:

Klienci chwalą profesjonalną obsługę i wysoką jakość produktów oferowanych przez firmę CHRONOS. Opinie podkreślają szybką realizację zamówień oraz fachowość personelu. Klienci zauważają również zaangażowanie w pomoc przy doborze odpowiednich akcesoriów do zegarków, co tworzy pozytywne doświadczenia związane z zakupami w salonie jubilerskim CHRONOS.

Lokalizacja:

CHRONOS znajduje się w pobliżu centrum Chorzowa, w okolicy zróżnicowanej pod względem handlowym i rozrywkowym. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, restauracje oraz miejsca rekreacyjne. Dzięki dogodnej lokalizacji firma jest łatwo dostępna dla klientów z całego miasta.

Kontakt:

Jeśli chcesz skontaktować się z firmą CHRONOS, możesz zadzwonić pod numer telefonu 32 241 05 50 lub odwiedzić ich stronę internetową https://zegarmistrz.chorzow.pl/. Firma mieści się pod adresem: Powstańców 15, 41-500 Chorzów, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.