Poznań - Salon Jubilerski

CHART – Pracownia Biżuterii Artystycznej Poznań, Szelągowska 13A

Informacje o firmie:

 • Telefon: 61 852 99 24
 • Strona internetowa: http://www.chart.poznan.pl/
 • Adres: Szelągowska 13A, 61-626 Poznań, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 11:00–18:00
  • wtorek: 11:00–18:00
  • środa: 11:00–18:00
  • czwartek: 11:00–18:00
  • piątek: 11:00–18:00
  • sobota: 11:00–15:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

U nas w Krakowie ładne to my mamy obwarzanki, ale obrączki to dopiero w Poznaniu znalazłem – piękne i niepowtarzalne
Czasem na swojej drodze możemy spotkać ludzi dla których wykonywany zawód jest sensem życia. Ludzi dla których praca staje się sztuką. Takim człowiekiem jest Pan Hubert – człowiek dla którego bycie Artystą jest codziennością i czymś normalnym. Cieszę się że mogłem skorzystać z Pana usług. Jestem z Warszawy i przyjechałem specjalnie po to, aby to Pan mógł przygotować pierścionek zaręczynowy dla mojej kobiety. Ceny rewelacyjne, kamień dobrany i zamówiony specjalnie pod moje zamówienie – cena za sam kamień co najmniej 30-40% niższa niż w salonach w Warszawie. Jakość nie zakupienia w standardowych zakładach jubilerskich. Panie Hubercie dziękuję że mogłem być Pana klientem.
Perfekcyjnie wykonany pierścionek zaręczynowy, narzeczona baaardzo zadowolona. Dziękuję bardzo za fachowe porady i delikatną zmianę mojej wizji (co wyszło oczywiście na plus). Polecam serdecznie
Mój jedyny jubiler w Poznaniu. Właściciele bardzo uprzejmi, pomocni, niezwykle profesjonalni w swoim fachu i znają się bardzo dobrze na jubilerstwie. Dokonałam już kilku zakupów i po każdym zakupie byłam bardzo zadowolona. Polecam!
Perfekcyjne wykonanie biżuterii z dbałością o każdy element. Piękna i niepowtarzalna biżuteria na każdą okazję.

Jak dojechać?

CHART - Pracownia Biżuterii Artystycznej Poznań, Szelągowska 13A

Informacje ogólne

Firma CHART – Pracownia Biżuterii Artystycznej z Poznania oferuje unikalne i piękne wyroby jubilerskie. Znajdziesz tutaj oryginalne obrączki, pierścionki zaręczynowe oraz biżuterię na różne okazje. Obsługa jest profesjonalna, a jakość produktów wyjątkowa. Lokalizacja firmy znajduje się przy Szelągowskiej 13A w Poznaniu. Godziny otwarcia są elastyczne, co pozwala dopasować się do potrzeb klientów. Można skontaktować się telefonicznie pod numerem 61 852 99 24 lub odwiedzić stronę internetową http://www.chart.poznan.pl/ aby zapoznać się z ofertą i galerią wyrobów.

Podsumowanie opinii

Klienci wyrażają zachwyt nad unikalnością i profesjonalizmem firmy CHART. Opinie wskazują na perfekcyjne wykonanie biżuterii oraz fachowe doradztwo. Wysoko cenione są także indywidualne podejście do klienta i przyjazna atmosfera podczas realizacji zamówień. To miejsce, gdzie dbałość o detale i pasja do sztuki jubilerskiej spotykają się w pięknych wyrobach, które cieszą się uznaniem.

Lokalizacja

Pracownia biżuterii znajduje się przy Szelągowskiej 13A w Poznaniu. Usytuowana w pobliżu centrum miasta, okolica oferuje wygodny dostęp komunikacyjny. Spacerując w okolicy, można cieszyć się urokiem historycznych zabytków oraz różnorodnością przyjaznych lokalnych restauracji i kawiarni.

Kontakt

Aby skontaktować się z firmą, można zadzwonić pod numer 61 852 99 24 lub odwiedzić stronę internetową http://www.chart.poznan.pl/ w celu zapoznania się z aktualną ofertą. Zapraszamy także do osobistych odwiedzin w pracowni biżuterii CHART przy adresie Szelągowska 13A.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.