Kraków - Salon Jubilerski

By Dziubeka Kraków, Pawia 5

Informacje o firmie:

  • Telefon: 511 976 754
  • Strona internetowa: https://bydziubeka.pl/
  • Adres: Pawia 5, 31-154 Kraków, Polska
  • Godziny otwarcia: Nie podano
  • Kategoria: Salon Jubilerski
  • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Bardzo dziękuję Pani Agacie za pomoc W wyborze pięknych kolczyków trafiła w 10 w mój gust,
Pani Gosia ze stoiska podnosi poziom obsługi, jestem zaskoczony wiedzą na temat kamieni w biżuterii, polecam serdecznie.

Jak dojechać?

By Dziubeka Kraków, Pawia 5

„`html

Informacje ogólne

Firma „By Dziubeka” to salon jubilerski zlokalizowany w Krakowie, przy ulicy Pawiej 5. Oferuje szeroki asortyment pięknej biżuterii, w tym kolczyki i pierścionki. Klienci doceniają profesjonalną obsługę oraz starannie dobrany asortyment. Salon jest łatwo dostępny z różnych części miasta, co sprawia, że jest popularnym miejscem wśród miłośników wysokiej jakości biżuterii.

Podsumowanie opinii

Klienci chwalą salon „By Dziubeka” za wyjątkową obsługę oraz fachową wiedzę doradców. Opinie podkreślają także wysoką jakość biżuterii oraz indywidualne podejście do klienta. „By Dziubeka” zyskała reputację salonu z unikalnym asortymentem i doskonałą obsługą, z czego klienci są bardzo zadowoleni.

Lokalizacja

Salon „By Dziubeka” zlokalizowany jest w sercu Krakowa, w pobliżu głównych atrakcji turystycznych, sklepów i restauracji. Okolica zapewnia łatwy dostęp do transportu publicznego, co ułatwia klientom dotarcie do salonu. Osoby odwiedzające mogą skorzystać z pobliskich parkingów oraz spacerować po urokliwych ulicach śródmieścia.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z firmą „By Dziubeka” poprzez telefon: 511 976 754 lub odwiedzenie ich strony internetowej: https://bydziubeka.pl/. Można także osobiście odwiedzić salon jubilerski, znajdujący się przy ulicy Pawiej 5, 31-154 Kraków, Polska.

„`

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.