Salon Jubilerski - Starachowice

Briju Starachowice, Centrum Galardia

Informacje o firmie:

 • Telefon: 691 961 456
 • Strona internetowa: https://www.briju.pl/starachowice
 • Adres: Centrum Galardia, księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 14, 27-200 Starachowice, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–20:00
  • wtorek: 09:00–20:00
  • środa: 09:00–20:00
  • czwartek: 09:00–20:00
  • piątek: 09:00–20:00
  • sobota: 09:00–20:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Cudowny salon i raj dla kobiet ❤️ Przemiłe Panie które tam pracują to one tworzą cały klimat udanych zakupów !!! Pozdrawiam
Zawszę wychodzę zadowolona z salonu. Personel jest uprzejmy i pomocny. Na wejściu zawsze dostaje informację o aktualnych promocjach. Panie chętnie doradzają, pokazują biżuterię i akcesoria. Gdy brakuje towaru na salonie zawsze zamawiają i za kilka dni mogę odebrać. Jak dla mnie 5 gwiazdek, w innych salonach zawsze muszę sama dopytywać prosić się o uwagę tutaj każdy jest zauważony. Podczas ostatniej wizyty weszłam do salonu z zamiarem kupna pierścionka, a wyszłam z pierścionkiem, kolczykami dla siebie i córki. No cóż, promocja -35% przy zakupie trzech sztuk.
Polecam z całego serca salon w Starachowicach. Wszystkie dziewczyny sa super pomocne, uśmiechnięte i zawsze doradzą .Do takiego salonu z taką obsługą zawsze miło się przychodzi.
Super obsługa zawsze służy pomocą i zawsze świetnie doradzi, polecam wszystkim zakupy w tym sklepie.
Odradzam! Pierścionek za 1500 zł, ewidentna wada fabryczna bo ma kilka miesięcy, a oni oczywiście że to moja wina i nie uznają reklamacji ani naprawy 🙂 nigdy więcej.

Jak dojechać?

Briju Starachowice, Centrum Galardia

„`html

Informacje ogólne:

Firma Briju w Starachowicach jest luksusowym salonem jubilerskim oferującym szeroki wybór biżuterii i akcesoriów. Personel jest znany z profesjonalnego doradztwa, uprzejmości i pomocy w doborze perfekcyjnego wyrobu jubilerskiego. Salon mieści się w Centrum Galardia przy księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 14. Godziny otwarcia są przystosowane do potrzeb klientów, umożliwiając zakupy od poniedziałku do soboty. Posiadając obszerny asortyment, salon spełnia oczekiwania klientów o różnych gustach i preferencjach.

Podsumowanie opinii:

Klienci wyrażają zachwyt nad cudownym klimatem salonu, uprzejmością, pomocą i profesjonalizmem personelu. Dodatkowo, opinie podkreślają bogaty wybór biżuterii, atrakcyjne promocje i elastyczność w obsłudze. Mimo kilku negatywnych ocen, większość opinii jest pozytywna, co świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez Briju w Starachowicach.

Lokalizacja:

Briju znajduje się w Starachowicach, w Centrum Galardia, co gwarantuje dogodny dostęp i wygodne zakupy w okolicy pełnej różnorodnych sklepów. W bliskim otoczeniu salonu można znaleźć liczne restauracje, kawiarnie oraz atrakcje turystyczne, co czyni to miejsce idealne dla miłośników zakupów i spędzania czasu wolnego.

Kontakt:

Aby skontaktować się z firmą, można skorzystać z numeru telefonu: 691 961 456 lub odwiedzić stronę internetową: www.briju.pl/starachowice. Zapraszamy również do osobistych odwiedzin w salonie znajdującym się przy księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 14.

„`

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.