Salon Jubilerski - Sochaczew

Briju Sochaczew, CH

Informacje o firmie:

 • Telefon: 691 652 735
 • Strona internetowa: https://www.briju.pl/sochaczew
 • Adres: CH, Sonata Park, Warszawska 119, 96-500 Sochaczew, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–21:00
  • wtorek: 10:00–21:00
  • środa: 10:00–21:00
  • czwartek: 10:00–21:00
  • piątek: 10:00–21:00
  • sobota: 10:00–21:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

W 100% polecam tam zakupy, przemiły i profesjonalny zespół, na pierwszym miejscu stawiają zadowolenie klienta. Rzeczy nie możliwe stają się możliwe dzięki zaangażowaniu Pań Gorąco polecam.
Serdecznie polecam, pełen profesjonalizm! Zawsze można liczyć na fachową obsługę, która wysłucha, doradzi w wyborze, pielęgnacji i da cenne wskazówki co do użytkownika wyrobów jubilerskich. Każda wizyta jest dla mnie przyjemnością i przebiega w niezwykle miłej atmosferze. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Bardzo serdecznie polecam. Panie są bardzo miłe, profesjonalnie podchodzą do klienta. Chętnie udzielają pomocy i potrafią indywidualnie spełnić potrzeby klienta. Z całą stanowczością twierdzę że warto odwiedzić i wysłuchać propozycji ze strony pań.
Bardzo polecam, Panie są przekochane i bardzo pomoce, szczególnie Pani Basia, uśmiechnięta, pozytywna osoba,potrafi doradzić by klient był zadowolony pomogła mi z wyborem pierścionka i kolczyków z których jestem bardzo zadowolona, jak będę miała kupować biżuterię to tylko u nich :))
Serdecznie nie polecam. Chciałem kupić pierścionek z okazji zaręczyn i wyjazdu, zapewniono mnie, że ten pierścionek będzie. Natomiast w dzień, w którym pierścionek miał przybyć do salonu dostałem telefon, że nie mogę go odebrać, bo ktoś go nie wysłał. Wyjazd, który był przygotowany pod zaręczyny już jest nie do odwołania, cały plan zepsuty – a mogłem kupić pierścionek gdzie indziej, jednak postanowiłem zaufać sklepowi. Nie polecam serdecznie.

Jak dojechać?

Briju Sochaczew, CH

Informacje ogólne:

Briju Sochaczew to renomowany salon jubilerski, który oferuje bogaty wybór wyrobów jubilerskich. Zespół sklepu wyróżnia się profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta. Salon znajduje się w CH Sonata Park, przy Warszawskiej 119 w Sochaczewie. Godziny otwarcia są elastyczne, co umożliwia dogodne zrobienie zakupów dla każdego klienta. Biorąc pod uwagę opinie klientów, można być pewnym, że obsługa w sklepie Briju Sochaczew jest na najwyższym poziomie.

Podsumowanie opinii:

Klienci wyrażają pochwałę dla profesjonalizmu obsługi w Briju Sochaczew. Opinie wskazują na miłą atmosferę oraz indywidualne podejście do klienta. Zwraca się uwagę na wysoką jakość obsługi oraz fachową pomoc przy wyborze biżuterii. Kilka negatywnych opinii dotyczyło problemów z zamówieniami, jednak ogólnie opinie są pozytywne.

Lokalizacja:

Salon jubilerski Briju Sochaczew mieści się w CH Sonata Park przy Warszawskiej 119 w Sochaczewie. Okolica w pobliżu sklepu oferuje dogodne warunki zakupowe oraz różnorodne atrakcje. W okolicy znajdują się restauracje i inne sklepy, co sprawia, że wizyta w Briju Sochaczew może być częścią udanego zakupowego wyjścia.

Kontakt:

Aby skontaktować się z Briju Sochaczew, można skorzystać z numeru telefonu: 691 652 735 lub odwiedzić stronę internetową sklepu: https://www.briju.pl/sochaczew. Salon jubilerski znajduje się w CH Sonata Park, przy Warszawskiej 119, w Sochaczewie.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.