Mielec - Salon Jubilerski

Briju Mielec, CH Navigator

Informacje o firmie:

 • Telefon: 691 960 075
 • Strona internetowa: https://www.briju.pl/mielec
 • Adres: CH Navigator, Powstańców Warszawy 4, 39-300 Mielec, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–21:00
  • wtorek: 10:00–21:00
  • środa: 10:00–21:00
  • czwartek: 10:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Najlepszy punkt tego typu w powiecie mieleckim. Tylko w salonie Briju Mielec znalazłem to czego konkurencja nie umiała zdobyć. Bardzo dobre ceny oraz fachowa i niezwykle sympatyczna obsługa. POLECAM!!!
Miłe oraz pomocne panie pracujące w tym salonie umieją bardzo trafnie doradzić w kwestii wyboru biżuterii. Zakupione kolczyki bardzo przypadły do gustu obdarowanej osobie. Bardzo polecam ze względu na jakość jak i konkurencyjne ceny.
Gorąco polecam,najlepszy salon z biżuterią w Mielcu. Przemiła obsługa, która doradzi co wybrać. Dziewczyny uśmiechnięte, sympatyczne, pomogły mi wybrać pierścionek zaręczynowy dla narzeczonej. Na pewno wrócę jeszcze po obrączki tym razem z Anią. Pozdrawiam niezdecydowany Andrzej.
Bardzo dobra i fachowa pomoc przy wyborze biżuterii, Panie mają bardzo dużą wiedzę i trafnie doradzają. Jestem bardzo zadowolony. Napewno wrócę. Gorąco polecam.
Super obsługa, polecam ten salon z biżuterią.

Jak dojechać?

Briju Mielec, CH Navigator

Informacje ogólne

Firma Briju Mielec to renomowany salon jubilerski, który znajduje się w CH Navigator, przy ulicy Powstańców Warszawy 4 w Mielcu. Oferuje bogaty asortyment ekskluzywnej biżuterii oraz profesjonalną obsługę. Znajdziesz tutaj zarówno eleganckie i nowoczesne wzory, jak i klasykę, z którą związane są sentymentalne historie. Ceny są konkurencyjne, co sprawia, że klienci wracają tu z przyjemnością. Salon jest otwarty od poniedziałku do soboty, z wyjątkiem niedzieli. Sprawdź ofertę i skorzystaj z fachowej pomocy przy wyborze idealnej biżuterii.

Podsumowanie opinii

Klienci, którzy odwiedzili salon Briju Mielec, w swoich opiniach podkreślają wysoką jakość usług, atrakcyjne ceny oraz pomocną i sympatyczną obsługę. Wielu z nich poleca salon ze względu na profesjonalizm personelu, trafne doradztwo przy wyborze biżuterii oraz pozytywne doświadczenia z zakupami. Opinie potwierdzają, że Briju Mielec to miejsce, gdzie można znaleźć wyjątkowe i atrakcyjne produkty jubilerskie, będąc pewnym, że otrzyma się wsparcie na najwyższym poziomie.

Lokalizacja

Firma Briju Mielec mieści się w CH Navigator, co czyni ją łatwo dostępną dla mieszkańców Mielca oraz okolicznych miejscowości. W pobliskim otoczeniu znajdują się liczne sklepy, restauracje i inne punkty usługowe, co sprawia, że jest to dogodne miejsce do odwiedzenia podczas zakupów lub spaceru po centrum miasta.

Kontakt

Aby skontaktować się z salonem Briju Mielec, można skorzystać z numeru telefonu: 691 960 075. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie internetowej: https://www.briju.pl/mielec. Zapraszamy także do osobistego odwiedzenia salonu przy adresie: CH Navigator, Powstańców Warszawy 4, 39-300 Mielec, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.