cena obrączek ślubnych
Kutno - Salon Jubilerski

Briju Kutno, Galeria Różana

Informacje o firmie:

 • Telefon: 691 960 619
 • Strona internetowa: https://www.briju.pl/kutno
 • Adres: Galeria Różana, Tadeusza Kościuszki 73, 99-300 Kutno, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Przyznam, ze z czystym sumieniem mogę polecić salon w Kutnie Galeria Różana . Jest wiele aspektów które maja wpływ na moja opinie, ale co istotne to fakt, ze obsługa jest na bardzo dobrym poziomie. Nie wkraczam w temat procedur i reklamacji bo na to zwykły pracownik nie ma wpływu, ale nie znam salonu który tak pozytywnie działa tam chce się wracać. Dziękuje za obsługę i bede do Państwa wracał.
Briju to najlepszy salon z biżuterią w całym Kutnie, który swym przebogatym asortymentem jest w stanie zaspokoić najbardziej wyszukane gusta klientów. Obsługa bardzo miła, uprzejma i życzliwa stara się najlepiej jak może pomóc klientowi, a zwłaszcza pani Agnieszka, która swym promienistym uśmiechem, wytworną urodą i aksamitnym głosem sprawia, że człowiek czuje się tam wyjątkowy. Osobiście mam ogromną ochotę wracać tam za każdym razem kiedy tylko jestem w Kutnie, gorąco polecam i zachęcam do odwiedzenia salonu Briju.
Polecam serdecznie zakupy w salonie Briju. Obsługa na najwyższym poziomie, fachowe doradztwo i uśmiech pracowników sprawia, że chce się tam wracać . Dziękuje za miłą obsługę
Gorąco polecam . Panie zawsze uśmiechnięte i służą pomocą. Świetnie doradzą , są bardzo zaangażowane, jednak nie nachalne . Nie da się wyjść z pustymi rękoma i bez uśmiechu na twarzy
Bardzo miła obsługa! Wszystkie Panie uśmiechnięte, służą pomocą i świetnie potrafią doradzić. Jak ktoś szuka sklepu z biżuterią w Kutnie, to tylko Briju!

Jak dojechać?

Briju Kutno, Galeria Różana

Informacje ogólne

Firma Briju, mieszcząca się w Galerii Różana w Kutnie, to salon jubilerski oferujący bogaty asortyment biżuterii dla najbardziej wymagających klientów. Wysoka jakość obsługi, fachowe doradztwo i miła atmosfera zachęcają do powrotu. Zlokalizowana w centrum miasta, firma łatwo dostępna dla klientów oraz oferuje szeroki wybór produktów dla wszystkich gustów. Godziny otwarcia umożliwiają odwiedziny zarówno w tygodniu, jak i w weekendy. Klientom zainteresowanym zakupami biżuterii warto polecać wizytę w Briju w Kutnie.

Podsumowanie opinii

Klienci wyrażają pozytywne opinie na temat salonu Briju. Miła i fachowa obsługa, szeroki asortyment biżuterii oraz profesjonalne doradztwo są najczęściej wyróżniane w opiniach. Klienci czują się wyjątkowo dzięki uśmiechniętemu i pomocnemu personelowi. Opinie potwierdzają, że Briju to miejsce, do którego warto powracać.

Lokalizacja

Salon Briju zlokalizowany jest w centrum Kutna, w Galerii Różana przy ulicy Tadeusza Kościuszki 73. Okolica oferuje dogodny dostęp do sklepów, restauracji oraz innych punktów usługowych. Lokalizacja salonu pomaga klientom w realizacji zakupów oraz stanowi atrakcyjny punkt wizyt dla mieszkańców oraz turystów zwiedzających miasto.

Kontakt

Skontaktuj się z salonem Briju poprzez telefon pod numerem 691 960 619 lub odwiedź ich stronę internetową: https://www.briju.pl/kutno. Adres salonu: Galeria Różana, Tadeusza Kościuszki 73, 99-300 Kutno, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.