Kluczbork - Salon Jubilerski

Briju Kluczbork, Galeria MIODOWA

Informacje o firmie:

 • Telefon: 691 455 312
 • Strona internetowa: https://www.briju.pl/kluczbork
 • Adres: Galeria MIODOWA, Byczyńska 101, 46-203 Kluczbork, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–20:00
  • wtorek: 10:00–20:00
  • środa: 10:00–20:00
  • czwartek: 10:00–20:00
  • piątek: 10:00–20:00
  • sobota: 10:00–20:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Za każdym razem kiedy odwiedzam salon Briju w Kluczborku Panie ( trzy sympatyczne blondynki i równie sympatyczna brunetka) sprawiają, że chętnie wracam ponownie. Przemiła, profesjonalna obsługa na wysokim poziomie, wiedza na temat asortymentu jest imponująca, nigdy nie zdażyło mi się wyjść z pustymi rekami, żona zawsze zadowolonona Bardzo podoba mi się również subtelność z jaką Panie proponują mi biżuterię czy też zegarki, nie ma żadnego nachalnego „wciskania” towaru klientowi tak jak doświadczyłem tego w innych salonach. Briju to obecnie mój ulubiony salon z biżuterią dlatego tez będąc w podróży chętnie odwiedzam z racji sentymentu inne salony w Polsce. Życzę każdemu przedsiębiorcy tak przemiłych, kompetentnych i pełnych pasji pracowników jak Panie z Kluczborka. Serdecznie pozdrawiam
Bardzo miła i kompetentna obsługa-piękne panie!Panie potrafią doradzić, bardzo lubię tam robić zakupy. Duży wybór, ciekawe wzory. Polecam.
Polecam Salon w Kluczborku! Panie są bardzo miłe i pomocne, potrafią doradzić nawet w najtrudniejszym wyborze! Pozdrawiam Wszystkie Panie – Trzy blondynki i jedną brunetkę:)
Bardzo miła i kompetentna obsługa. Panie świetnie doradzają w zakupach. Zawsze uśmiechnięte i miłe. Aż chce się kupować.
Miła obsługa, fachowe doradztwo. Bardzo kompetentne i pomocne Panie. Polecam na 100%!!!

Jak dojechać?

Briju Kluczbork, Galeria MIODOWA

Informacje ogólne:

Firma Briju to renomowany salon jubilerski zlokalizowany w Kluczborku. Znajdziesz tutaj bogaty asortyment biżuterii oraz zegarków, a profesjonalna obsługa zawsze służy fachowym doradztwem. Salon mieści się w Galerii MIODOWA, przy ul. Byczyńskiej 101. Godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów, zapewniając wygodne zakupy przez cały tydzień. Możesz również skorzystać z usług telefonicznych pod numerem 691 455 312 lub odwiedzić oficjalną stronę internetową: https://www.briju.pl/kluczbork.

Podsumowanie opinii:

Klienci salonu Briju w Kluczborku wyrażają zachwyt nad profesjonalną i miłą obsługą. Opinie podkreślają bogaty wybór biżuterii, ciekawe wzory oraz indywidualne podejście do klienta. Klienci chętnie wracają do salonu z powodu świetnych doświadczeń zakupowych oraz kompetentnych i pomocnych pracowników.

Lokalizacja:

Salon Briju mieści się w Galerii MIODOWA, znajdującej się przy ul. Byczyńskiej 101 w Kluczborku. Okolica oferuje dogodne warunki dojazdu oraz dostępność parkingów dla klientów salonu. Znajduje się w bliskiej odległości od punktów handlowo-usługowych, co sprawia, że wizyta w salonie staje się częścią przyjemnego spaceru po okolicy.

Kontakt:

Aby skontaktować się z salonem Briju w Kluczborku, skorzystaj z numeru telefonicznego 691 455 312 lub odwiedź oficjalną stronę internetową: https://www.briju.pl/kluczbork. Możesz także osobiście odwiedzić salon, który mieści się w Galerii MIODOWA, Byczyńska 101, 46-203 Kluczbork, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.