Jaworzno - Salon Jubilerski

Briju Jaworzno, Galeria Galena

Informacje o firmie:

 • Telefon: 691 454 895
 • Strona internetowa: https://www.briju.pl/jaworzno
 • Adres: Galeria Galena, Grunwaldzka 59, 43-600 Jaworzno, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Wspaniały Salon, wspaniała obsługa i charyzmatyczna Pani Kierownik. Polecam:)
Dostałam kiedyś bransoletkę z tego salonu. Zerwała się pierwszy raz, naprawili. Zerwała się drugi raz w tym samym miejscu, naprawili tak, że wstyd. Oddali mi bransoletkę ze stopionymi elementami i dziwnymi bruzdami na kółeczkach, które były na bransoletce. Rzucało się to w oczy od razu jak wzięłam ją do ręki. Pokazałam to sprzedawczyni, że bransoletka nie wygląda tak jak przed oddaniem. Pani zaproponowała wymianę na ten sam model, z racji zniszczenia mojej poprzedniej i UWAGA kazała mi jeszcze za nią dopłacić… Uważam, że to była wtedy kpina, ale cóż, nie chciałam się kłócić, bo był to prezent i zależało mi na produkcie. Ale zapewne tam nie wrócę 🙂
Obsługa fatalna, chcąc zrobić szybkie zakupy marnuje się 30 min. Nie polecam.
Najgorszy salon w mieście. Oszukują ludzi sprzedają badziew i zależała nic nie warta biżuterię. Omijajcie ten salon szerokim łukiem.
Bardzo miła atmosfera w salonie.Panie uśmiechnięte, chętnie pomagają w jakże trudnych wyborach:)Polecam.

Jak dojechać?

Briju Jaworzno, Galeria Galena

Informacje ogólne:

Firma Briju jest salonem jubilerskim zlokalizowanym w Galerii Galena, przy ulicy Grunwaldzkiej 59, w Jaworznie. Oferuje szeroki wybór biżuterii, a obsługa sklepu cechuje się profesjonalizmem oraz przyjazną atmosferą. Salon otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00–21:00. Klienci mogą skorzystać z usług telefonicznych pod numerem 691 454 895 lub odwiedzić stronę internetową briju.pl w celu zapoznania się z ofertą i aktualnymi promocjami.

Podsumowanie opinii:

Klienci wyrażają zróżnicowane opinie na temat firmy Briju w Jaworznie. Z jednej strony zachwalają salon jubilerski za miłą atmosferę, profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość oferowanych wyrobów. Z drugiej strony pojawiają się także negatywne opinie dotyczące jakości wykonania i obsługi klienta. Podsumowując, warto zwrócić uwagę na zróżnicowane doświadczenia klientów przy podejmowaniu decyzji o zakupie w tym salonie.

Lokalizacja:

Salon jubilerski Briju Jaworzno mieści się w Galerii Galena, co sprawia, że jest łatwo dostępny dla klientów. Okolica oferuje wygodny parking oraz dogodne położenie w pobliżu sklepów i restauracji, co pozwala na złączenie wizyty z innymi zakupami czy relaksem.

Kontakt:

Aby skontaktować się z firmą Briju, można skorzystać z numeru telefonu: 691 454 895 lub odwiedzić stronę internetową briju.pl w celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie. Salon znajduje się w Galerii Galena, przy Grunwaldzkiej 59, 43-600 Jaworzno, co zachęca do osobistych odwiedzin i skorzystania z profesjonalnej obsługi na miejscu.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.