najtwardsza skała
Otwock - Salon Jubilerski

Bort. FH. Jamiołkowska K. Otwock, Powstańców Warszawy 9

Informacje o firmie:

 • Telefon: 22 779 30 72
 • Strona internetowa: http://missebo.pl/
 • Adres: Powstańców Warszawy 9, 05-400 Otwock, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Są dwie Panie sprzedawczynie. Jedna ciemnowłosa młoda, druga blondynka ponad 75 lat. Ta pierwsza jest bardzo miła, pomocna, ma dobre podejście do klienta, robi dobrą atmosferę w sklepie, natomiast jak jest ta druga pani to lepiej nie wchodzić do sklepu, aby sobie nie psuć humoru. Jest bezczelna, traktuje klienta z pogardą, w żadnym stopniu nie jest pomocna. Kiedyś przyszłam do sklepu w celu kupienia mamie pierścionka w takim samym rozmiarze pierścionka, który miałam przy sobie. Nie wiedziałam jaki jest jego rozmiar, więc poprosiłam sprzedawczynie (blondynkę), aby jakimś jubilerskim przyrządem mi to zmierzyła. Z oburzeniem wyskoczyła na mnie, że co ja sobie wyobrażam, jak ona ma to zmierzyć. Kiedy zobaczyła ile mam pieniędzy w portfelu dopiero dotarło do niej, że na prawdę przyszłam do sklepu w celu zakupu pierścionka i od razu magicznym trafem znalazła miarkę jubilerską. Fatalna kobieta
Pani sprzedająca była niemiła kiedy mój przyszły narzeczony poszedł się zapytać o rozmiar pierścionka. Rozumiem, że można nie mieć takiej usługi ale można było to miło powiedzieć zamiast sugerować żeby wyszedł skoro nic nie kupuje. W ten właśnie sposób traci się klientów bo już tu nie wrócimy a być może w przeciwnym wypadku zdecydowalibyśmy się na zakup pierścionka
A ja polecam. Pani bardzo miła i pomocna.
Nie polecam.

Jak dojechać?

Bort. FH. Jamiołkowska K. Otwock, Powstańców Warszawy 9

Informacje ogólne:

Firma „Missebo” to salon jubilerski zlokalizowany przy ulicy Powstańców Warszawy 9 w Otwocku. Oferta sklepu zawiera bogaty asortyment biżuterii, w tym pierścionki, naszyjniki, bransoletki oraz zegarki. Obsługa sklepu cechuje się profesjonalnym podejściem oraz pomocą w wyborze idealnego produktu. Godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów, z możliwością odwiedzin od poniedziałku do soboty. Strona internetowa firmy umożliwia pełny wgląd w ofertę oraz dodatkowe informacje.

Podsumowanie opinii:

Opinie klientów odzwierciedlają zróżnicowane doświadczenia z zakupów w firmie „Missebo”. Młodsza sprzedawczyni jest wysoko oceniana za miłość, pomoc oraz stworzenie przyjaznej atmosfery, natomiast opinie o starszej sprzedawczyni są mieszane, ze względu na niemiłe i nieprofesjonalne zachowanie. Mimo to, pozytywne komentarze zachęcają do odwiedzenia sklepu i korzystania z profesjonalnych usług salonu jubilerskiego.

Lokalizacja:

Salon jubilerski „Missebo” znajduje się w centralnej lokalizacji na ulicy Powstańców Warszawy 9 w Otwocku. Okolica oferuje wygodny dostęp komunikacyjny oraz obecność innych punktów usługowych i handlowych, co sprawia, że jest to miejsce o dużym potencjale dla klientów poszukujących ekskluzywnej biżuterii.

Kontakt:

Zachęcamy do kontaktu z firmą „Missebo” poprzez numer telefonu: 22 779 30 72 oraz odwiedzenie strony internetowej: http://missebo.pl/. Serdecznie zapraszamy również do osobistych odwiedzin salonu jubilerskiego pod adresem: Powstańców Warszawy 9, 05-400 Otwock, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.