Gdynia - Salon Jubilerski

Bocoń Ludwik. Zakład złotniczy Gdynia, Wielkokacka 6

Informacje o firmie:

 • Telefon: 608 097 872
 • Strona internetowa: https://www.facebook.com/ZakladZlotniczyGdynia
 • Adres: Wielkokacka 6, 81-611 Gdynia, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Fachowe doradztwo i usługi. Naprawy wykonane tanio, szybko i solidnie. Obrączka którą zgubiłem została tu dorobiona na podstawie zdjęcia. Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Przy okazji zauważyłem że można zamówić wyroby z powierzonego materiału co finansowo jest bardzo opłacalne dla klientów. Bardzo fajne wzory pierścionków. Firma, naprawdę godna polecenia. Pozdrawiam.
Przyszłam zmniejszyć pierścionek. Usługa wykonana już na następny dzień. Pierścionek pasuje idealnie i został też przepięknie wyczyszczony ❤️. Właściciel bardzo przyjazny i pomocny. Same plusy!
Nie polecam. Skracałam tutaj bransoletkę. Zapłaciłam 100 zł, a bransoletka urwała się w miejscu lutowania po dwóch tygodniach. Po ponownej wizycie usłyszałam od pana, że to nie jest w miejscu lutowania, bo on jest przecież specjalistą. Pojechałam wiec do innego złotnika, który potwierdził, ze lutowanie z jednej strony było ok, a z drugiej było źle zrobione i dokładnie w tym miejscu się urwało. Pan w punkcie na Witominie po prostu nie zmierzył wcześniej o ile skrócić i wyszło niesymetrycznie więc skrócił z drugiej strony i zamiast zaczepić na kółko od łańcuszka jak z drugiej strony to tylko przylutował do brzegu. 1 gwiazdka za zwykle oszukanie i wypieranie się swojego błędu. Brak chęci naprawienia czy zwrócenia kosztów.
Serdecznie polecam. Zależało mi na szybkim i rzetelnym zmniejszeniu pierścionka zaręczynowego. Profesjonalna i przesympatyczna obsługa. Pierścionek był do odebrania po godzinie, rozmiar został idealnie dopasowany. Pomimo, że pierścionek został zakupiony w innym miejscu, to Pan złotnik nie obawiał się, że coś może pójść nie tak. Wspominam o tym, ponieważ u innego złotnika otrzymałam informację, że ze względu na to, że jest wykonany z białego złota, to może zmienić lekko kolor w miejscu zwężania. W zakładzie Pana Ludwika nie ma mowy o fuszerce. Jeszcze raz bardzo polecam! :).
Pełna kultura i pełen profesjonalizm. Pan Ludwik poszerzał mi obrączkę złotą (bo palce mi przytyły w trakcie pandemi) i efekt przerósł moje oczekiwania. Absolutnie polecam.

Jak dojechać?

Bocoń Ludwik. Zakład złotniczy Gdynia, Wielkokacka 6

Informacje ogólne:

Firma Bocoń Ludwik. Zakład złotniczy zlokalizowany jest w Gdyni przy ulicy Wielkokacka 6. Specjalizuje się w usługach jubilerskich, oferując fachowe doradztwo, naprawy biżuterii, oraz wykonanie wyrobów z materiału powierzonego. Godziny otwarcia: pn-pt 10:00–18:00, sob 10:00–14:00. Klienci chwalą profesjonalizm obsługi oraz szybkie i solidne wykonanie usług. Ponadto zachwycają się możliwością zamówienia wyrobów z powierzonego materiału, co jest bardzo opłacalne. Lokalizacja jest dogodna i łatwo dostępna komunikacją miejską.

Podsumowanie opinii:

Klienci wyrażają pozytywne opinie na temat usług firmy Bocoń Ludwik. Zakład złotniczy. Podkreślają fachowe doradztwo, szybkość i solidność napraw, a także możliwość zamówienia wyrobów z powierzonego materiału. Zdecydowanie polecają tę firmę ze względu na profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług.

Lokalizacja:

Okolica w pobliżu adresu firmy Bocoń Ludwik. Zakład złotniczy jest łatwo dostępna komunikacją miejską, co sprawia, że jest to dogodne miejsce dla klientów. Znajduje się w spokojnej i przyjaznej dzielnicy, co tworzy przyjemną atmosferę dla odwiedzających.

Kontakt:

Jeśli potrzebujesz skorzystać z usług firmy Bocoń Ludwik. Zakład złotniczy, skontaktuj się pod numerem telefonu 608 097 872 lub odwiedź ich stronę internetową: https://www.facebook.com/ZakladZlotniczyGdynia. Możesz także osobiście odwiedzić ich siedzibę przy ul. Wielkokacka 6, 81-611 Gdynia, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.