Gdynia - Salon Jubilerski

BLASK Złotnik Zegarmistrz Grawer Jubiler Gdynia, Chylońska 122

Informacje o firmie:

Najnowsze opinie o firmie:

Jezeli chcecie by wasze zegarki nadal funkcjonowaly – NIE przychdzcie tutaj. Czlowiek nie ma kompletnie pojecia o zegarmistrzostwie. OMIJAC Z DALEKA
Przemiły pan. Przyszedłem 15 minut przed zamknięciem a bez problemu załatwiłem wszystko. Bardzo polecam
Pan ma konkurencyjne ceny. W sierpniu kupowałam obrączki, które są cudowne. Pan potrafi świetnie doradzić w każdej sprawie. Pozdrawiam i polecam Pana Sławka 😉
W sierpniu zamówiłam u jubilera obrączki. Cena była baaardzo atrakcyjna. Zaoszczędziliśmy dużo pieniędzy w porównaniu z podobnymi obrączkami od znanej sieci jubilerskiej. Obrączki są dokładnie takie jak chcemy ! Dziś odebrałam od jubilera bransoletkę, którą zostawiłam do zmniejszenia. Bransoletka gotowa na czas. Polecam z czystym sumieniem !
Zdecydowanie nie polecam usług tego zakładu. Czekałam na wykonanie zleconej usługi ponad dwa miesiące i przez kolejne dwa nie doczekałam się jej. I tak straciłam prawie cztery miesiące na oczekiwaniu. Na początku otrzymałam informację, że za dwa tygodnie zostanie wykonany zamówiony produkt i gdy zgłosiłam się po jego odbiór zaczęły się schody. Niestety zabrakło czasu na wykonanie zamówienia, bo było mnóstwo innych zajęć. Cierpliwie czekałam i przychodziłam co jakiś czas dopytywać się czy już jest gotowe, bo oczywiście nikt nie pofatygował się, żeby zadzwonić i poinformować, jak wygląda sytuacja. Wszystko opierało się na obietnicach – już robię, mam już prawie gotowe, za dwa dni przywiozę z zakładu itp. Później, chyba na odczepnego, pokazano mi jakąś imitację mojego zamówienia, która pod żadnym względem nie odpowiadała ustaleniom, no i oczywiście były potrzebne kolejne dwa tygodnie na zrobienie wszystkiego od nowa. Tak minęły prawie cztery miesiące i pozostały tylko obietnice, że już jest prawie gotowe. Oczywiście żadnego kontaktu ze strony właściciela, jakby w ogóle nie zależało mu na kliencie. Zawiodłam się i to bardzo, szczególnie na dotrzymaniu słowa, bo o terminie już nawet nie wspomnę.

Jak dojechać?

BLASK Złotnik Zegarmistrz Grawer Jubiler Gdynia, Chylońska 122

Informacje ogólne:

Firma BLASK to salon jubilerski zlokalizowany w Gdyni przy adresie Chylońska 122. Oferuje szeroki asortyment wyrobów jubilerskich, takich jak obrączki, bransoletki czy zegarki. Obsługa w sklepie jest przyjazna i kompetentna, zawsze służąc fachowym doradztwem. Godziny otwarcia umożliwiają wygodne odwiedziny poniedziałek do piątek oraz w soboty przed południem. Dodatkowo, firma oferuje możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem 501 226 768 oraz zaprasza do odwiedzenia ich strony internetowej.

Podsumowanie opinii:

Opinie klientów o firmie BLASK są zróżnicowane, ale przeważają pozytywne komentarze. Klienci chwalą kompetencje i przemiłą obsługę. Zdarzają się również negatywne opinie, jednak stanowią one mniejszość w porównaniu do pozytywnych. Warto zauważyć, że większość klientów jest zadowolona z jakości produktów i atrakcyjnych cen, co sprawia, że firma cieszy się dobrą reputacją.

Lokalizacja:

Salon jubilerski BLASK znajduje się w spokojnej okolicy w pobliżu ulicy Chylońskiej. Okolica zapewnia łatwy dostęp zarówno komunikacją miejską, jak i własnym pojazdem. W pobliżu można znaleźć sklepy oraz restauracje, co sprawia, że miejsce to jest dogodne zarówno dla mieszkańców, jak i odwiedzających.

Kontakt:

Aby skontaktować się z firmą BLASK, można skorzystać z numeru telefonu 501 226 768. Dodatkowo, warto odwiedzić ich stronę internetową, aby zapoznać się z aktualnym asortymentem oraz ofertą. Wizyta osobista jest również możliwa, wystarczy udać się pod podany adres: Chylońska 122, 81-033 Gdynia, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.