Gniezno - Salon Jubilerski

Atria Jubiler Gniezno, Chrobrego 27

Informacje o firmie:

 • Telefon: 697 732 560
 • Strona internetowa: http://atria-jubiler.pl/
 • Adres: Chrobrego 27, 62-200 Gniezno, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:30–16:00
  • wtorek: 09:30–16:00
  • środa: 09:30–16:00
  • czwartek: 12:00–16:00
  • piątek: 09:30–16:00
  • sobota: 09:30–12:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Najlepszy fachowiec w Gnieźnie – pomoże , doradzi, jest na wskroś uczciwym człowiekiem, mnie pomógł wiele razy w reparacji biżuterii, nie raz za bezcen, ale jest też autorem krzyżyka którego noszę na co dzień – prosty i praktyczny wzór zawdzięczam właśnie temu Panu. U Tego Jubilera – Fachowca mona też powierzyć czyszczenie biżuterii – my z mężem czyściliśmy obrączki i łańcuszki na 10 rocznicę ślubu i powiem tak firma Kruk się nie umywa, dziękuję za wszystko a przede wszystkim za full profesjonalizm, pozdrawiam MS
Polecam z całego serca Pana Łukasza. Trafiłam do niego z polecenia i się nie zawiodłam. Naprawa biżuterii w błyskawicznym tempie i naprawdę rozsądnej cenie. Przemiły człowiek, który zna się na swoim fachu 🙂
Gorąco polecam! Trafiliśmy do Pana z polecenia i się nie zawiedliśmy. Obrączki zostały wykonane zgodnie z umową, szybko i bezproblemowo. Ponadto, bardzo piękny i delikatny kolor żółtego złota.
Polecam bardzo serdecznie tego Pana! Jestem w szoku w jak błyskawicznym tempie zostały wykonane obrączki. Czekaliśmy na nie tylko dwa tygodnie! Na pierwszy rzut oka widać bardzo wysoką jakość wykonania obrączek. Przemiła obsługa, profesjonalne doradztwo oraz duże pokłady cierpliwości. Polecam wspierać lokalne biznesy :).
Super sprawa, wszystko ładnie, dokładnie i starannie wykonane. Każda biżuteria jaką przyniosłam została dobrze i szybko naprawiona bądź wyczyszczona. Pan zna się na rzeczy

Jak dojechać?

Atria Jubiler Gniezno, Chrobrego 27

Certainly, here’s the HTML code for the description on the website:

„`html

Informacje ogólne

Firma Atria Jubiler jest miejscem, w którym znajdziesz profesjonalną obsługę oraz szeroki asortyment biżuterii. Zlokalizowana jest przy ulicy Chrobrego 27 w Gnieźnie, co sprawia, że jest łatwo dostępna dla mieszkańców oraz odwiedzających. W swojej ofercie ma wiele unikatowych wzorów biżuterii, które z pewnością zachwycą każdego miłośnika piękna i elegancji.

Podsumowanie opinii

Klienci chwalą Atria Jubiler za doskonałą obsługę, uczciwość i wysoką jakość świadczonych usług. Opinie dotyczące naprawy i czyszczenia biżuterii, a także profesjonalizmu Pana Łukasza, zdają się wskazywać, że jest to miejsce godne polecenia. Pozytywne recenzje z pewnością stanowią najlepszą rekomendację dla potencjalnych klientów.

Lokalizacja

Okolica w pobliżu Atria Jubiler jest spokojna i przyjazna, co sprawia, że wizyta w tym miejscu może być nie tylko okazją do zakupów, ale także przyjemnym spacerem po urokliwym Gnieźnie. Przy ulicy Chrobrego 27 znajdują się również inne interesujące punkty, które warto odwiedzić.

Kontakt

Jeśli chcesz skontaktować się z firmą Atria Jubiler, możesz zadzwonić pod numer 697 732 560 lub odwiedzić ich stronę internetową: http://atria-jubiler.pl/. Zapraszamy również do osobistego odwiedzenia salonu jubilerskiego pod adresem: Chrobrego 27, 62-200 Gniezno, Polska.

„`

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.