Gdańsk - Salon Jubilerski

Arpelc Gdańsk, Góralska 19/2

Informacje o firmie:

  • Telefon: 696 707 050
  • Strona internetowa: https://arpelc.pl/
  • Adres: Góralska 19/2, 80-292 Gdańsk, Polska
  • Godziny otwarcia: Nie podano
  • Kategoria: Salon Jubilerski
  • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Przemiła obsługa, jakość wykonania na najwyższym poziomie, żona zachwycona 🙂 serdecznie polecam!
Najpiękniejsza biżuteria na świecie! Nie wyobrażałam sobie zakupu pierścionka zaręczynowego I obrączek innych niż od Arpelc. Panie Arku, bardzo dziękuję! ❤️
Bardzo dobre podejście do klienta. Miły, szybki i cierpliwy kontakt, wszystko wyjaśnione w 100%. Jakość wyrobów na najwyższym poziomie oraz bardzo szybki termin realizacji. Bardzo polecam.
Magiczna pracownia, żona zachwycona pierścionkiem od Pana Arka. Z całego serca polecam pracownię Arpelc, piękna oryginalna biżuteria
Jubiler z najwyższej półki to za mało powiedziane. Artysta wielkiego formatu który piękno zaklina w biżuterii. Poprostu magia. Polecam.

Jak dojechać?

Arpelc Gdańsk, Góralska 19/2

Informacje ogólne

Arpelc to salon jubilerski z siedzibą przy Góralskiej 19/2 w Gdańsku. Firma oferuje wysokiej jakości biżuterię, zapewniając przyjazną obsługę oraz indywidualne podejście do klienta. Lokalizacja jest dogodna, a asortyment firmy spełnia wysokie standardy estetyczne i jakościowe.

Podsumowanie opinii

Klienci Arpelc w swych opiniach wspominają o przemiłej obsłudze, wysokiej jakości wykonania biżuterii oraz szybkim i cierpliwym kontakcie. Zarówno pierścionki zaręczynowe, jak i inne wyroby jubilerskie cieszą się dużym uznaniem. Opinie te świadczą o profesjonalizmie firmy i jej wyjątkowym podejściu do klientów, czyniąc Arpelc marką godną polecenia.

Lokalizacja

Salon jubilerski Arpelc znajduje się przy Góralskiej 19/2 w Gdańsku, w okolicy której można znaleźć różnorodne punkty usługowe oraz restauracje. Miejsce to doskonale wpisuje się w klimat miasta, będąc dogodnym punktem na mapie lokalnych atrakcji oraz zakupów.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z firmą Arpelc poprzez telefon pod numerem 696 707 050 oraz odwiedzenie strony internetowej: https://arpelc.pl/. Można także osobiście odwiedzić salon jubilerski, przy adresie: Góralska 19/2, 80-292 Gdańsk, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.