Salon Jubilerski - Wołomin

Apart Wołomin, Geodetów 2

Informacje o firmie:

 • Telefon: 22 433 95 10
 • Strona internetowa: https://www.apart.pl/
 • Adres: Geodetów 2, 05-200 Wołomin, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Sytuacja zmusza mnie zajrzeć w to mniejsce ale jak obserwuję zakupy innych osob w tym miejscu to męka. Kompletna ignorancja klienta i jego potrzeb. Nawet kiedy zostalem sam jako klient, trzy Panie z obsługi były tak mocno zajęte ploteczkami ze ŻADNA z nich nawet kiedy stałem i czekałem na zainteresowanie niestety bezskutecznie. Wyszedłem.. Widocznie to nie klient przynosi zysk dla firmy Apart.. Cała obsada powinna w moim przekonaniu zostać zwolniona w trybie natychmiastowym. Wzorowe reprezentantki minionego ustroju.
1-dynka dla obsługi (Pani) która pozostawia dużo do życzenia , brak jakiejkolwiek kultury i doświadczenia z klientem . Dzwoniąc do sklepu żeby o cokolwiek się zapytać obowiązkiem jest podanie imienia i nazwiska , przedstawienia się żeby wogole można było o cokolwiek zapytać czy sklep posiada jakiś produkt . Pytając się czy to jakiś wymóg przedstawiania się , można usłyszeć , że nie jesteśmy na TY . Wulgarność Pani która odebrała telefon świąteczny tylko o braku kultury ,stanowisko które zajmuje przewyższa jej kulturę osobistą i umiejętność prowadzenia rozmów z kientami , a sklep właśnie stracił kolejnego klienta , przez 30s rozmowy z Tą Panią .
Bardzo miła obsługa, szczególnie Pani Renata, doradziła, wytłumaczyła, zaproponowała bez nacisku i presji. Jestem zadowolony z obsługi.
Doświadczenie mam niemiłe. Kupiłem żonie pod choinkę kolczyki. Otrzymała je odemnie w dzień wigilijny rano w związku z wyjazdem. Od razu zauważyła swoim kobiecym okiem, że jeden z elementów jest źle zamocowany. Wskoczyłem w samochód aby kupić coś innego, a dokładnie inny model który, oglądałem wcześniej i wiem że był w salonie.. Próbowałem dodzwonić się do sklepu. Nikt przez dłigi czas nie odbierał telefonu. Jak już się dodzwoniłem i przedstawiłem sprawę , Pani która odebrała telefon, poinformowała mnie niecierpliwie , że jest jej przykro , oświadczyła że właśnie zamykają salon, i rozłączyła połączenie. A byłem już naprawdę tylko parę kilometrów od siedziby sklepu, przejeżdżając wcześniej ponad ich 30. I tak oto, zostałem bez prezentu dla bardzo ważnej dla mnie osoby, w ten jedyny taki dzień w roku.
Obsługa pracuje tam za karę. Po pierwsze moje wejście do sklepu (byłam jedynym klientem) nie przerwało głośnej tyrady trójki pracowników o tym, jak bardzo nie lubią innego współpracownika. Trochę nie wypada. Po drugie rozglądałam się zarówno za pierścionkiem jak i kolczykami. Pani obsługująca wyjęła dla mnie z gabloty dwa, o więcej nie śmiałam prosić, bo jej wzrok zabijał. Po trzecie, na moje pytanie Czy to wszystko co macie? pani wskazała mi pierścionki tylko w głównej gablocie, ale jak przeszłam się po sklepie to okazało się, że pierścionki są też w gablotach pobocznych, a także na wystawce na zewnątrz. Po czwarte pierścionki zwykle są dostępne w jednym, góra dwóch rozmiarach. Kupienie tam czegoś od ręki jest prawie niemożliwe. Wyszłam stamtąd i zakupiłam gdzie indziej.

Jak dojechać?

Apart Wołomin, Geodetów 2

Na stronę internetową można dodać opis w HTML (bez tagów doctype,head) na podstawie podanych danych. Oto przykładowy opis:

Informacje ogólne

Firma Apart to salon jubilerski zlokalizowany w Wołominie, przy ulicy Geodetów 2. Oferuje szeroki asortyment biżuterii, a obsługa zawsze stara się sprostać oczekiwaniom klientów. Salon jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00–21:00. Klienci cenią miłą atmosferę oraz profesjonalną pomoc w doborze biżuterii.

Podsumowanie opinii

Opinie klientów ukazują różnorodne doświadczenia związane z obsługą w salonie. Zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie mogą pomóc w podjęciu decyzji o odwiedzeniu salonu. Dla niektórych klientów ważna jest miła obsługa i fachowe doradztwo, podczas gdy inne opinie wspominają o negatywnych doświadczeniach z personelem.

Lokalizacja

Salon jubilerski Apart znajduje się w centralnej części Wołomina. W pobliżu adresu firmy można znaleźć sklepy, restauracje oraz miejsca rekreacyjne. Lokalizacja jest łatwo dostępna zarówno samochodem, jak i komunikacją publiczną.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z firmą Apart poprzez numer telefonu 22 433 95 10 lub odwiedzenie ich strony internetowej: www.apart.pl. Salon jubilerski znajduje się przy ulicy Geodetów 2, 05-200 Wołomin, Polska.

Mam nadzieję, że powyższy przykład opisu spełnia Twoje oczekiwania! Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, daj mi znać.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.