Salon Jubilerski - Zielona

Adamczak Jacek. Jubilerstwo Zielona, Żołnierzy 2 Armii 40

Informacje o firmie:

Najnowsze opinie o firmie:

Pełen profesjonalizm, super komfortowe podejście do Klientki, szybko i sprawnie załatwiony temat powiększenia pierścionka oraz skrócenia łańcuszka! Jacek słucha uważnie potrzeb Klienta i robi wszystko w.swojej mocy, by wyszedł zadoeolony. Jestem pełna podziwu i będę odwiedzać częściej!!! Z całego serca polecam Jacka
Zdecydowanie polecam! Kupowałem już pierścionek zaręczynowy, obrączki i wiele innych dodatkowych usług. Za każdym razem byłem bardzo zadowolony
Bardzo sympatyczny Pan 🙂 byłam tylko wyprostować pierścionek – Pan zrobił szybko, od ręki i tanio, chociaż z dwóch innych miejsc mnie odesłano. Polecam!
Super sprzedawca.Miły kontakt oraz profesjonalna obsługa. Wysoka jakość oferowanych produktów Polecam ten Zakład Jubilerski
Pan Jacek mistrz w swoim fachu. Wykonał dla nas obrączki według naszego projektu. Czas oczekiwania był taki jak się umawialiśmy. Wszystko jak należy. Polecam każdemu.

Jak dojechać?

Adamczak Jacek. Jubilerstwo Zielona, Żołnierzy 2 Armii 40

Sure, here’s a HTML description for the website based on the provided data:

Informacje ogólne:

Firma „Pracownia złotnicza Jacek Adamczak” to renomowany salon jubilerski zlokalizowany w Zielonej Górze, Polska. Oferuje szeroki asortyment wysokiej jakości wyrobów jubilerskich, a także profesjonalną obsługę oraz doradztwo. Znajduje się przy ulicy Żołnierzy 2 Armii 40, jest łatwo dostępna i posiada dogodne godziny otwarcia, które umożliwiają odwiedziny zarówno w tygodniu, jak i w soboty.

Podsumowanie opinii:

Klienci wspominają o pełnym profesjonalizmie, sympatycznym podejściu oraz wysokiej jakości oferowanych produktach. Opinie wskazują, że firma Jacek Adamczak cieszy się uznaniem i zaufaniem klientów, oferując szybkie, solidne oraz indywidualne podejście do każdej sprzedaży.

Lokalizacja:

Salon jubilerski znajduje się przy ulicy Żołnierzy 2 Armii 40 w Zielonej Górze. Okolica jest dobrze skomunikowana z różnymi częściami miasta, a także oferuje dostęp do różnorodnych punktów usługowych i rozrywkowych.

Kontakt:

Zapraszamy do kontaktu poprzez numer telefonu: 68 454 93 64, odwiedzenie strony internetowej: Facebook Page, a także serdecznie zachęcamy do osobistych odwiedzin w salonie jubilerskim przy ulicy Żołnierzy 2 Armii 40, 65-936 Zielona Góra, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.