charmsy znaczenie
Łódź - Salon Jubilerski

A&A Dom Jubilerski | Piotrkowska 100 | Jubiler Łódź Łódź, Piotrkowska 100

Informacje o firmie:

 • Telefon: 570 726 522
 • Strona internetowa: https://domjubilerski.aia.pl/
 • Adres: Piotrkowska 100, 90-004 Łódź, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Chyba największy wybór pierścionków jaki znalazłem odwiedzając masę innych punktów jubilerskich – zwłaszcza jeśli chodzi o pierścionki z białego złota i niebieskim oczkiem. Obsługa na najwyższym poziomie. Nie tylko kompetentna i chętna do pomocy i doradzenia klientowi, ale przechodzi wręcz oczekiwania. Wybrany model niestety sprzedał się nim zapadła decyzja o kupnie, obsługa nie tylko dołożyła starań aby dowiedzieć się czy można na zamówienie poza standardowym harmonogramem zamówień zamówić to co potrzebowałem, ale wręcz chyba wykopała spod ziemi konkretny model pierścionka tylko w innym kolorze. Dodatkowo nie było problemu ze zmianą koloru złota oraz rozmiaru, a czas realizacji znacznie krótszy niż deklarowano. Podsumowując, obsługa w tym miejscu potrafi zdziałać cuda do tego wszystko zrealizuje szybko i bezproblemowo.
Z chęcią podzielę się moimi pozytywnymi wrażeniami po wizycie w sklepie jubilerskim A&A. To miejsce naprawdę mnie zachwyciło. Doradcy w sklepie okazali się być nie tylko ekspertami w swojej dziedzinie, ale także niezwykle pomocnymi i życzliwymi ludźmi. Dzięki ich wsparciu udało mi się dokonać idealnego wyboru. Asortyment oferowany przez A&A jest imponująco różnorodny i wysokiej jakości, zapewniając każdemu coś wyjątkowego. Wnętrze sklepu jest eleganckie i przyjemne, a atmosfera sprzyja komfortowi klienta. Szczerze polecam ten sklep każdemu, kto szuka jubilerskich arcydzieł na najwyższym poziomie. A&A nie tylko oferuje wyjątkową biżuterię, lecz także pomaga w realizacji marzeń o doskonałym jubilerskim wyborze.
Dziękujemy Pani Marlenie! Kupiłem w tym salonie pierścionek zaręczynowy oraz wybraliśmy obrączki. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Profesjonalne podejście do klienta, doskonały wybór, a także bardzo dobry stosunek ceny do jakości biżuterii. Szczerze polecamy zakupy w tym miejscu.
Wspaniały zespół sprzedawców, który od drzwi wita uśmiechem. Pan Remigiusz, w towarzystwie dwóch przemiłych kobiet, oczarował nas, tzn.mnie i moją żonę, niezwykłym profesjonalizmem, empatią, uczciwością a także pomysłowością. W tym salonie zakupy, to czysta przyjemność. Aura jaką potrafi stworzyć personel, stanowi bardzo mocny fundament tego salonu. Co w połączeniu z bardzo szerokim asortymentem, powoduje chęć by tu wracać… Chapeau bas, zdecydowanie polecam!
Profesjonalizm, doświadczenie i miła obsługa, to główne cechy charakteryzujące osoby tam pracujące. Oczywiście gorąco polecam!

Jak dojechać?

A&A Dom Jubilerski Piotrkowska 100 Jubiler Łódź Łódź, Piotrkowska 100

Informacje ogólne:

Firma A&A Dom Jubilerski oferuje bogaty wybór biżuterii, w tym pierścionki zaręczynowe, obrączki oraz inne wyroby jubilerskie, wykonane z różnych materiałów, w tym białego złota. Obsługa w sklepie jest uznana za profesjonalną i pomocną, zgodnie z opinią klientów. Firmę można znaleźć przy adresie Piotrkowska 100, 90-004 Łódź, Polska. Godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów, a strona internetowa firmy zapewnia dodatkowe informacje.

Podsumowanie opinii:

Klienci wyrażają entuzjazm w swoich opiniach na temat A&A Dom Jubilerski. Wspominają o doskonałej obsłudze, profesjonalizmie personelu, szerokim asortymencie i możliwości personalizacji biżuterii. Użytkownicy podkreślają również przyjazną atmosferę i pomoc w dokonaniu doskonałego wyboru. Opinie sugerują, że firma cieszy się pozytywną reputacją wśród klientów zainteresowanych wysokiej jakości biżuterią.

Lokalizacja:

A&A Dom Jubilerski znajduje się przy ulicy Piotrkowska 100 w Łodzi. Okolica ta jest znana z różnorodnych punktów handlowo-usługowych, restauracji i atrakcji turystycznych. Jest to miejsce o łatwym dostępie komunikacyjnym, co sprzyja odwiedzinom i zakupom. Bliskość sklepu jubilerskiego do centrum miasta zapewnia dogodne położenie dla klientów.

Kontakt:

Zachęcamy do kontaktu z firmą A&A Dom Jubilerski, dzwoniąc pod numer telefonu: 570 726 522, odwiedzając ich stronę internetową: https://domjubilerski.aia.pl/ oraz osobistej wizyty w siedzibie firmy przy adresie: Piotrkowska 100, 90-004 Łódź, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.